Google+ Youtube

Dizainerio Kryštof Nosál vonios kambario įranga - Koncepcija 10° - pelnė EDIDA apdovanojimą

Cena EDIDA pro koupelnový koncept 10° designera Kryštofa Nosála Prestižinis apdovanojimas, skiriamas Elle Decoration Design Award tarptautiniame konkurse, suteiktas dizaineriui Kryštof Nosál (Vonios kambarių kategorija). Dizaineris, laimėjęs Čekijos nacionalinėje atrankoje, dalyvauja tarptautiniame finale Milane per balandžio dizaino savaitę (Design week). Vertinimo komisija, kurią sudaro visame pasaulyje leidžiamo Elle Decoration žurnalo dvidešimt penki nacionalinių leidinių vyriausieji redaktoriai, apie bendrus laimėjimus šiemet skelbia dvyliktą kartą. 


   Tereza Provazníková, čekiško Elle Decoration vyriausioji redaktorė, apie tai sako: ,,EDIDA apdovanojimų dėka mes galime atkreipti dėmesį į kokybišką dizainą ir jo autorius. Čekijos dizainerių bendrija nuolat auga ir vis dažniau sėkmingai pasirodo pasaulyje. Mus džiugina, jog leidinio puslapiuose pristatoma daug aukštos klasės produkcijos, kurią, vietiniams dizaineriams pasiūlius, gamina ir išleidžia į rinką čekiškos firmos.“

Cena EDIDA pro koupelnový koncept 10° designera Kryštofa Nosála   Originalų vonios kambario komplektą – įrangą ir baldus, pavadintą Koncepcija 10° (dešimt laipsnių) - 2014 metų spalį Prahoje pristatė RAVAK. ,,Šįkart iš pat pradžių aš kūriau įrangą, skirtą eiliniams vonios kambariams. Pagrindinė koncepcija pagrįsta asimetrijos principu. Vonios komplektas atrodo šiek tiek performuotas, kadangi mėgstamą klasikinę keturkampę vonią pakreipiau 10° kampu. Taip radosi asimetrinė vonia, turinti patogią sėdynę arba plačią lentyną daiktams susidėti; praustuvai ir kitokia įranga sukurti laikantis to paties principo. Aš visada stengiuosi elementariomis priemonėmis siekti maksimalaus efekto. Supaprastinus ir atsikračius, kas yra nereikalinga, sukuriamas gaminys, labiau patraukiantis mūsų dėmesį.“ – aiškina koncepcijos autorius Kryštof Nosál.

  ,,Dabartiniai mūsų klientai nenori vonios kambariuose nuosavos aksesuarų „galerijos“, kur daug gražių ir nereikalingų daiktų. Jie vis reiklesni dizaino ir tendencijų atžvilgiu. Todėl mums patinka bendradarbiauti su Kryštofu, mat jis vadovaujasi naujomis idėjomis ir eiliniams daiktams, tokiems kaip praustuvai ar vonios, moka suteikti originalų stilių ir daugiau praktiškumo.“ – baigia pokalbį rinkodaros direktorius Jan Hudák.

Cena EDIDA pro koupelnový koncept 10° designera Kryštofa Nosála   Kryštof Nosál, „Nosal Design“ studijos įkūrėjas, dirba RAVAK santechnikos gamintojams nuo 2006 m. Jis orientuojasi į produkcijos dizainą, kuriame vyrauja nesudėtingų sprendimų ir aiškios minties derinys. Savo atradimą perteikė mėgstamiausiuose RAVAK gaminiuose. Dizaineris yra vyrams skirtos Washman skalbyklės bendraautoris, už ją gavo 2-ąją vietą Niujorke vykusiame „Electrolux Design lab“ konkurse, firmai „Narex“ sukurti praustuvai, vandens maišytuvai ir aksesuarai pelnė „Išskirtinio metų gaminio“ apdovanojimą, kaip ir RAVAK‘ui sukurta vonia Evolution. Už savo kūrinius RAVAK gamintojams Kryštofas reguliariai apdovanojamas „Czech Grand Design“ konkursuose.

EDIDA Čekijos Respublika 2014

  • LAUKO BALDAI: Klára Šumová & Dirk Wright – už naujus produktus autoriniame Oáza Collection rinkinyje.
  • SIENŲ DANGA: Sergej Kuckir – už betono plokštes Tiling 1, sukurtas „Velb’“ susivienijimui.
  • STALO PRIEDAI: Monika Kořínková – už Blanc kolekcijos stiklinę skrynelę, sukurtą „Bomma“ gamintojams.
  • APŠVIETIMAS: Eva Eisler – už Soul instaliaciją, sukurtą „Preciosa“ firmai.
  • BALDAI: Jan Plecháč & Henry Wielgus – už Stavebnice 1 baldų sistemą, sukurtą „Menu“ gamintojams.
  • VIRTUVĖ: René Novák – už Nepaprastos virtuvės konceptą, sukurtą „Le Bon“ gamintojams.
  • VONIOS KAMBARIAI: Kryštof Nosál – už Koncepciją 10°, sukurtą „Ravak“ firmai.
  • METŲ TALENTAS: Michal Bačák.