Google+ Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Aukšta spintelė SB Evolution (atvira)

Šoninė aukšta spintelė (penalas) SB Evolution – atvira

Aukšta spintelė (penalas) su keturiomis lentynomis ypač harmoningo stiliaus, būdingo visai koncepcijai Chrome. Atvira konstrukcija be durelių suteikia Jums galimybę pabrėžti ypatingą viso vonios kambario stilių

Serija Baldai Evolution

Išskirtinis ir harmoningas

Unikalaus ir tuo pačiu praktiško dizaino spintelės ir praustuvai Evolution. Ovali praustuvų forma sklandžiai pereina į spintelės priekinę apdailą. Kartu su neeilinės formos vonia, kuri buvo įvertinta kaip pažangiausias santechnikos gaminys, visa koncepcija išsiskiria savo unikalia forma.

Vonios kambario baldai Evolution

Kiekvienas Evolution gaminys atrodys išskirtinai

Koncepcija Evolution išsiskiria suderintu, kelių nesuderinamų principų. Visi koncepcijos gaminiai puikiai atrodo pavieniui, o kartu sukuria grožio ir praktiškumo simfoniją.


Vonios kambario baldai Evolution

Patogiai komplektuosite

Spintelių Evolution, savaime užsidarantys stalčiai su įmontuota atvėrimo sistema „push/pull“ yra talpūs, turėsite pakankamai daug vietos daiktams susidėti. Ovalios linijos pabrėžia koncepcijos eleganciją. Veidrodžiuose įmontuotas LED apšvietimas, prie jo galima derinti stiklinę 6 mm lentynėlę su metaliniais chromuotais laikikliais ir suapvalintomis priekinėmis kraštinėmis derančia prie to paties pavadinimo praustuvo.


Vonios kambario baldai Evolution

Išskirtinis dizainas

Koncepciją Evolution kūrė žymi dizaino studija Nosal, ši studija garsėja „kitokiu“ požiūriu kasdienio naudojimo daiktams, todėl ši koncepcija ypatinga ir išsiskirianti savo dizainu. Baldų kompozicijos grožį pabrėžia baltos blizgančios baldų durelės.

Techninė informacija

  • matmenys (p x g x a): 45 x 30,5 x 142 cm
  • medžiaga: impregnuota medžio drožlių ir vidutinio tankio medžio pluošto plokštė
  • spalvinis korpuso variantas: baltas blizgesys
  • garantija: 5 metai

Aukšta spintelė (penalas) su keturiomis medinėmis lentynomis. Įrengiama tiesiai ant sienos, negalima naudoti reguliuojamų kojelių. Tiekiama surinkta. Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama spintelę po praustuve kombinuoti su kitais koncepcijos Evolution gaminiais (praustuvė Evolution, veidrodis Evolution) ir kita RAVAK produkcija

Aukšta spintelė SB Evolution (atvira)

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR
X000000779 450 x 305 x 1420 Aukšta spintelė SB Evolution balta (atvira) 449,00

Duomenys atsisiųsti

21,2 MB