Youtube Instagram

Baldai, praustuvai, tualeto

Bidė Chrome

Bidė Chrome

Dizaino požiūriu grynas sprendinys, pasižymintis paprastu stiliumi, be trukdančių perteklinių detalių. Savo išvaizda papildo Chrome gaminių koncepciją ir tinka įrengti kartu su tualetu Chrome RimOff. Dėka to, kad kabinama ant sienos (kaip ir tualeto unitazas), paprastėja kasdienė priežiūra, grindų higienos palaikymas vonios kambaryje arba tualeto patalpose. Be briaunų ir linkių, kur galėtų kauptis nešvarumai. Vonios kambario ar tualeto patalpų harmonijai sukurti verta jas papildyti kitais koncepcijos Chrome gaminiais.


Serija

Rankas mes plauname dažnai rūpinamės higiena ir švaros jausmu, taip pat rūpestingai mes galime prižiūrėti ir intymias kūno vietas. Kas nors kartą išmėgino bide privalumus niekada šito neatsisakys.

Koncepcijos papildymas, kad vonios kambarys būtų idealus
Pakabinamas bide Chrome tai koncepcijos dalis, todėl vonios kambaryje išsaugosite stiliaus vientisumą. Jo dizainas šiuolaikiškas ir universalus, todėl tiks bet kuriam vonios kambariui.

Paslėptas unitazo pakabinimo modulis
Negadina vonios kambario interjero, palengviną valymą sunkiai prieinamose vietose.

Pakabinamas
Lengva valyti vonios kambario grindis.

Techninė informacija

  • parametrai (plotis/gylis/aukštis): 360 x 525 x 300 mm
  • medžiaga: vienalytė keramika, glazūrai nereikalingas papildomas paviršiaus apdorojimas
  • paslėpta tvirtinimo sistema
  • Garantija: 10 metų
  • priedai: bidė instaliacinis modulis, bidė sifonas, bidė maišytuvas

Kokybiška keraminė medžiaga, naujo ir kasdieniam naudojimui pritaikyto dizaino. 
Bidė Chrome yra ertmė bidė stovinčiam maišytuvui. Paslėptas montavimas ir tvirtinimo rinkinys - pakuotės sudedamoji dalis.
Prie bidė rekomenduojame įsigyti bidė instaliacinį modulį, bidė sifoną ir bidė vandens maišytuvą (pavyzdžiui, stovintį bidė maišytuvą Chrome).
Norint sukurti vientisą, išbaigtą tualeto patalpų ar vonios kambario vaizdą rekomenduojame įsigyti galimus Chrome priedus arba kitus Chrome koncepcijos gaminius (tualeto unitazą, praustuvus, baldus ir t. t .).

10 metų garantijaKoncepcija
Bidė Chrome

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X01450 360 x 525 x 300 mm Bidė Chrome 279,- 279,00

Duomenys atsisiųsti