Youtube Instagram

Dalijanti sienelė Supernova DSS

Stacionari vienos dalies vonios kambario sienelė

  Stacionari sienelė DSS su dušo durimis nekomplektuojama!


  Serija Supernova

  Absoliučiai patikimi

  Supernova dušo kabinų serija tarp klientų yra populiariausi rinkoje. Dabar siūlome Supernovą ir su juodais rėmais, palikdami galimybę rinktis baltą rėmą arba su itin patvaria satino danga. Stiklo užpildą taip pat galite rinktis grūdinto apsauginio stiklo arba plastiko. Supernova - tai praktiškumo ir šiuolaikinės estetikos santykis, kuris nesensta ir tinka kiekvienam vonios kambariui.

  Dušo kabinos ir durys Supernova

  Nenutrūkstamo ir netriukšmingo darbo garantija iki gyvenimo pabaigos

  Stumdomasis dušo kabinų mechanizmas Supernova turi užpatentuotą sistemą AntiBlock, užtikrinančią nenutrūkstamą ir netriukšmingą  dušo kabinų darbą, taip pat neleidžiančią užstrigti ir persikreipti durims. Patikrintas tarnavimo ciklas 1 000 000 ciklų. Techniniam sprendimui AntiBlock mes suteikiame 10 metų garantiją.


  Dušo kabinos ir durys Supernova

  Amžina rėminė konstrukcija

  Dušo kabinų Supernova konstrukcija pagaminta iš storų sienelių aliuminio, matinio metalo, vadinamojo satino. Konstrukcijos paviršiaus apdirbimas labai geros kokybės. Tinka vonios kambariams gyvenamosiose patalpose, ir viešbučiuose ar pensionatuose.


  Dušo kabinos ir durys Supernova

  Labai lengva montuoti

  Gaminys tiekiamas surinktas, tereikia tik pritvirtinti jį prie sienos ir užsandarinti.

  Techninė informacija

  • dydis 80, 90 cm
  • rėmo spalva: balta
  • rėmo užpildas: stiklas Grape
  • aukštis 185 cm
  • galima pagaminti nestandartinio dydžio
  • Garantija: 5 metų

  Dalijanti sienelė DSS padalina vonios kambarį į atskiras erdves. Tvirtinama prie sienos panaudojant tvirtinimo profilį, kuris yra komplekte. Apatinė rėmo dalis atremiama į grindis. Kad viršutinė sienelės dalis būtų stabilesnė, rekomenduojame sutvirtinti ją laikikliu DSS.

  Prieš montuodami gaminį atkreipkite dėmesį į techninę dokumentaciją paskyroje “Duomenys atsisiųsti”; skaičius, nurodytas konkretaus gaminio pavadinime, nenurodo jo tikrųjų matmenų.

  Dalijanti sienelė Supernova DSS

  Kainininkas / įsigyti

  Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR     
  B130000001 Laikiklis DSS baltas 29,00