Youtube Instagram

Didesnio dydžio vonios kambario įrengimas

Vonia Evolution tinka ir nedideliems vonios kambariams, bet ypatingai išsiskiria didelėse erdvėse. Koncepcijai Evolution būdingas unikalus dizainas, dėl kurio Jūsų vonios kambarys taps išskirtiniu.

Vonios kambaryje matote RAVAK įrangą:
vonią Evolution su priekine ir šonine apdailos plokšte, praustuvą Evolution, praustuvo spintelę SDS Evolution su stalčiumi, veidrodį su lentynėle Evolution, maišytuvus Rosa.

Dar vienas koncepcijos Evolution variantas - atsipalaidavimas, poilsis ir harmonija vonios kambaryje. Kvėpuokite laisvai ir mėgaukitės!

Vonios kambaryje matote RAVAK įrangą:
vonią Evolution su priekine ir šonine apdailos plokšte, praustuvą Evolution, praustuvo spintelę SD Evolution su laikikliu, veidrodį su lentynėle Evolution, praustuvo ir vonios maišytuvus Rosa.

Vonios kambario suskirstymas į dvi sritis atrodo labai elegantiškai, ir yra praktiškas. Aukštesnėje dalyje laikomi daiktai arba patalpinami dekoratyviniai interjero elementai. Vonia NewDay idealiai dera tokiame vonios kambaryje.

Vonios kambaryje matote RAVAK įrangą:
vonią NewDay (150 x 150 cm), praustuvą Evolution, praustuvo spintelę SDS Evolution su stalčiumi, veidrodį su lentynėle Evolution, praustuvo ir vonios maišytuvus Neo.

Didelis vonios kambarys Jūsų „neriboja“. Jame elegantiškai atrodys satino spalvos dušo kabina Rapier ir vonia Campanula II.

Vonios kambaryje matote RAVAK įrangą:
vonią Campanula II (180 cm) su pagalvėle, dušo kabiną Rapier NRKCP4 100 (satin spalvos), dušo padėklą Elipso Pro 100, sėdynę Ovo P, praustuvą Unity 120.