Youtube Instagram

Gyvenimo garantija vonioms

Gerbiamasis kliente,

Dėkojame Jums už akrilinės RAVAK vonios pirkimą (toliau vadinama – vonia arba gaminys). Gamintojo RAVAK a.s. (CZ) dukterinė įmonė UAB "Ravak Baltic" suteikia visoms RAVAK vonioms gyvenimo garantiją, jeigu vykdomos žemiau nurodytos sąlygos.

Gyvenimo garantija galioja tik tuo atveju, jeigu pirkėjas įregistruoja gaminį www.ravak.lt toliau nurodytame blanke per 14 dienų nuo pirkimo dienos. Būtina sąlyga: išsaugoti vonios pirkimo kvitą.

Registravimo eiga

Tinkamam įregistravimui reikia, kad vonios Pirkėjas pateiktų savo vardą, gimimo datą, elektroninį adresą, kontaktinį telefono nr., vonios tipą, vonios serijos numerį, pirkimo datą, prekybos vietos ir miesto, kuriame Pirkėjas įsigijo vonią, pavadinimą. Taip pat Pirkėjas turi nurodyti, ar jį domina informacija apie prekinio ženklo RAVAK naujoves.

Dažniausiai užduodami klausimai

Kaip sužinoti, kurioms vonioms suteikiama viso gyvenimo garantija?

Tai paprasta, garantija visam gyvenimui taikoma visiems RAVAK vonių modeliams.

Viso gyvenimo garantija - ar ji taikoma vonios ar mano gyvenilo laikui?

Viso gyvenimo garantija yra susijusi su pirmojo vonios savininko gyvenimu.

Aš galvoju nusipirkti vonią kitais metais. Ar man bus suteikta garantija visam gyvenimui?

Ne. Būtina įsigyti vonią iki šių metų pabaigos. Suteiksime garantiją vonioms visam gyvenimui, įsigytoms ir už kurias sumokėta iki 2020 m. Rugpjūčio 31 d..

Kokiomis sąlygomis galima reikalauti garantijos visam gyvenimui?

Visą gyvenimą trunkančios garantijos gavimo sąlygos nesiskiria nuo standartinių sąlygų, išskyrus tai, kad norėdami gauti garantiją visam gyvenimui, turite užsiregistruoti pas mus. Visas aiškiai išvardytas sąlygas galite rasti apsilankę https://www.ravak.lt/lt/gyvenimo-garantija-vonioms.

Kur turėčiau gauti viso gyvenimo garantiją? Pas pardavėją?

Ne. Dėl garantijos visam gyvenimui bendrausite tik su gamintoju, t.y. su RAVAK a.s..

Ką konkrečiai turėčiau daryti, jei noriu pateikti skundą dėl RAVAK vonios ir esu įvykdęs visas reikalingas gyvenimo garantijos sąlygas?

Norėdami pateikti skundą, pasinaudosite skundo forma, esančia www.ravak.lt o tinkamai užpildę ir pateikę informaciją pastabose, kad pateikiate skundą pagal gyvenimo garantiją, elektroniniu būdu nusiųskite jį į RAVAK a.s..

Ar skundo metu turiu išardyti vonią?

Jūs tikrai neturite išnešti vonios ar ją kur nors išsiųsti. Tinkamai paduodant skundą, jus aplankys įmonės RAVAK a.s. technikas, kuris įvertins skundą vonios įrengimo vietoje iš anksto suderinęs susitikimą telefonu.

okia man vonios garantija visam gyvenimui?

Visą gyvenimą trunkanti garantija garantuoja, kad pasibaigus įprastinei garantijai jums nereikės spręsti jokių problemų pačiam, susijusių su vonios gamybos defektais. Tai garantuoja, kad vonios gamybos defektas bus ištaisytas arba, jei jis bus nepataisomas, pakeisime nauju produktu visam gyvenimui, atsižvelgiant į vonios gyvenimo trukmės garantijos sąlygas.

Turiu naują RAVAK vonią, bet nenoriu niekur registruotis ir teikti savo asmeninių duomenų. Ar aš ką nors prarasiu?

Jūs prarasite naudingą visą gyvenimą galiojančios garantijos variantą, ty. garantuotas remontas ar pakeitimas visą gyvenimą. Jums nereikia jaudintis dėl savo asmens duomenų, mes elgiamės vadovaudamiesi Europos Parlamento ir Tarybos reglamentu (ES) 2016/679 dėl asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis ir duomenų subjektų informaciją, esančiame www.ravak.lt. Duomenų bazėje kaupiame tik pirčių pirkėjų duomenis, kurių prireikus naudosime tik jūsų tapatybei patvirtinti, kai prašysite garantijos, arba mūsų rinkodaros strategijų įvertinimui. Jūsų duomenys nebus perduoti tretiesiems asmenims. Jei nuspręsite neregistruoti, jums galioja garantinės sąlygos, nurodytos jūsų prekių garantinėje kortelėje.

Aš nusipirkau RAVAK vonią, bet dar jos nesumontavau. Ar turiu registruotis dabar, ar turėčiau laukti, kol sumontuosiu?

Vonią turite užregistruoti per 14 dienų nuo pirkimo dienos. Montuodami vonią įsitikinkite, kad ji montuojama pagal visas pateiktas instrukcijas.

Į Pirkėjo pateiktą elektroninį adresą bus išsiųstas registracijos patvirtinimas.


Vonios registravimo blankas

 - laukai, kuriuos būtina užpildyti

required
  required
  required
required
required
required
required
required
required
required
required
required
 
required required

Šiuo aš patvirtinu, kad esu supažindintas su RAVAK vonių Gyvenimo garantijos suteikimo sąlygomis ir vienareikšmiškai sutinku, kad kompanija "RAVAK Baltic" rinktų ir apdorotų asmeninius duomenis (vardas, pavardė, gimimo data, el. paštas, telefono numeris) tik akcijos "Gyvenimo garantija" vykdymo tikslais. UAB "RAVAK BALTIC" tvarkydama duomenų subjektų asmens duomenis laikosi Bendrojo duomenų apsaugos reglamento nuostatų ir yra įgyvendinusi atitinkamas organizacines ir technines asmens duomenų saugumą užtikrinančias priemones, kurios padeda apsaugoti asmens duomenis nuo atsitiktinio ar neteisėto sunaikinimo, pakeitimo, atskleidimo, taip pat nuo bet kokio kito neteisėto tvarkymo.


Bendrosios sąvokos:

Gyvenimo garantija

Kompanija "RAVAK Baltic" suteiks vonios Gyvenimo garantiją tam pirkėjui, kuris ją įsigys akcijos laikotarpiu nuo 2020.06.08 iki 2020.08.31. Pagal šią garantiją vonia remontuojama, arba, jeigu tai neįmanoma, keičiama į naują vonią.

Pirkėjas

Pirkėju, kuris gali pasinaudoti gaminio Gyvenimo garantija, gali būti tik pilnametis fizinis asmuo. Garantija galioja visą pirkėjo gyvenimą. Gyvenimo garantija jokiu būdu netaikoma trečiajam subjektui (asmeniui).

Garantinis aptarnavimas

Jeigu gaminys, kuriam suteikta Gyvenimo garantija, jau negaminamas, gamintojas pagal susitarimą su pirkėju turi pakeisti ją labiausiai panašia. Atsiradusį kainos skirtumą (jeigu pakeistas gaminys brangesnis nei buvęs) sumoka pirkėjas. Gyvenimo garantija gali būti netaikoma, jei gaminys sumontuotas ne pagal montavimo instrukciją. Vonia keičiama be griovimo darbų. Galimus statybos darbus taip pat apmoka pirkėjas. Gaminio Gyvenimo garantiją pirkėjas įformina kompanijoje UAB "RAVAK Baltic".

Gyvenimo garantijos galiojimo trukmė

Gyvenimo garantija įsigalioja nuo įsigyto gaminio įregistravimo dienos tinklalapyje www.ravak.lt, bet ne vėliau kaip per 14 dienų nuo gaminio įsigijimo.

RAVAK vonių Gyvenimo garantijos suteikimo sąlygos

RAVAK akrilinių vonių Gyvenimo garantija taikoma šiais atvejais:

 • vonios medžiaga – lietas akrilas;
 • pirkėjas (pilnametis fizinis asmuo) įregistravo įsigytą vonią specialiame online-blanke tinklalapyje www.ravak.lt;
 • vonia nupirkta tinklalapyje www.ravak.lt pateiktose prekybos vietose, akcijos "Gyvenimo garantija" lipdukais ar plakatais pažymėtose prekybos vietose;
 • vonia įrengta pagal RAVAK montavimo instrukciją;
 • vonia įrengta ant originalios RAVAK atramos;
 • vonios priežiūra atliekama valymo priemonėmis, kurias rekomenduoja gamintojas;
 • aptikta medžiagų defektų arba gamybos defektų.

RAVAK akrilinių vonių Gyvenimo garantija netaikoma šiais atvejais:

 • pažeidimų atsirado dėl neprofesionalaus gaminio įrengimo (įrengiant vonią nesilaikyta montavimo instrukcijos ir statybinio įrengimo reikalavimų);
 • pažeidimų atsirado dėl netinkamo eksploatavimo arba neatsargaus elgesio;
 • aptikta mechaninių gaminio pažeidimų;
 • pažeidimus sukėlė gaisras, žemės drebėjimas ar kitos stichinės nelaimės;
 • pažeidimų atsirado dėl gaminio naudojimo ne vonios kambaryje netinkamomis arba ekstremaliomis sąlygomis;
 • gaminys buvo nupirktas išparduodant RAVAK gaminius;
 • vonia nupirkta su įrengta hidromasažo sistema; 
 • aksesuarams (vonios sifonas, apdailos plokštė, atrama, rankenėlė, pagalvėlė) "Gyvenimo garantija" nesuteikiama.

Jeigu pirkėjas nesilaiko visų išvardytų "Gyvenimo garantijos" sąlygų, RAVAK akrilinėms vonioms suteikiama standartinė 10 metų garantija.