Google+ Youtube

Maudymasis vonioje

Hidromasažinės sistemos (vonios)

Vanduo yra mūsų gyvybės pagrindas. Vandenyje yra žmogaus istorijos pradžia, apgaubtas vandens ir besivystantis motinos kūne, todėl norėdami atsipalaiduoti ir atgauti jėgas, mes renkamės vandenį. Pasirūpinkite savimi pačiu natūraliausiu būdu - šiltoje hidromasažinėje vonioje.

Mūsų pačių gaminamos akrilinės hidromasažinės vonios (klasikinės arba PU Plus versijos) papildytos aukštos kokybės komponentais, gaminamais žinomų Čekijos ir kitų ES šalių gamintojų. Aukštą kokybę patvirtina ir tarptautiniai sertifikatai.

Originaliai masažinių vonių serijai pateikiame atskiras hidromasažines sistemas, derančias prie vonių dizaino ir unikalumo.

Hidromasažinių vonių sistemose RAVAK pateikiamas platus funkcijų, hidromasažo ir ypač aukštos kokybės priedų pasirinkimas.

Hidromasažinėms vonioms garantinį laikotarpį pratęsėme 5 metais. Šis laikotarpis apima akrilinių vonių ir hidromasažinių vonių garantiją dėl pratekėjimo. Visa techninę priežiūrą užtikrina privatus techninės priežiūros tinklas.

Unikali sutvirtinimo PU Plus technologija užtikrina unikalų tvirtumą ir puikias šilumines ir garso izoliavimo savybes. Vanduo vonioje vėsta lėtai, todėl maudymusi galite mėgautis ilgiau. Dėl to sutvirtintos vonios tinka montuoti hidromasažines sistemas.

Išbandykite konfigūratorių, padėsiantį pasirinkti tinkamas vonias, priedus ir tinkamas hidromasažines sistemas arba aukštos kokybės įrangą.