Google+ Youtube

Maudymasis vonioje

Hidroterapijos ir relaksacijos nauda

Vanduo sudaro 70% mūsų žemės paviršiaus, ir maždaug tiek pat yra skysčių žmogaus kūne. Mūsų planetos gyvybė gimė vandenyje, vanduo - vienas iš svarbiausių žmogaus būties elementų. Mes apsupti vandeniu jau prenataliniu laikotarpiu, vanduo yra mūsų kasdienio gyvenimo dalis. Vandenį žmogus geria, jį naudoja asmeninei higienai ir poilsiui. Vanduo yra ne tik būtina gyvybės sąlyga, jis gali būti reikšmingas malonumų šaltinis.

Vonia su hidromasažo sistema "atneša" šilto vandens energiją ir nukreipia ją į tam tikras kūno vietas. Hidroterapija ir atsipalaidavimas daro teigiamą poveikį žmogaus organizmui: šildo kūną, gerina kraujotaką, tonizuoja odą. Hidromasažas sukuria atsipalaidavimo jausmą ir padeda sumažinti stresą, atpalaiduoja protą ir veikia fizinį žmogaus pajėgumą - suteikia puikų kūno ir proto poilsį.

Po 20-ties minučių masažo rekomenduojama apie 30 minučių ramiai pailsėti.

Hidromasažas netinka žmonėms, kenčiantiems nuo kai kurių širdies ir kraujagyslių ligų, taip pat žmonėms, kurie yra linkę sirgti odos ligomis, nėščioms moterims ir apsvaigusiems nuo alkoholio ar kitų narkotikų. Žmonės, kenčiantys nuo osteoporozės, turėtų atsargiai mėgautis vandens masažo malonumais.