Google+ Youtube

Prausimasis duše

Hidromasažinė sienelė Jet Light

Hidromasažinė sienelė Jet Light

Subtili ir elegantiška, tačiau galinga. Nepaisant maksimaliai sumažintų sienelės matmenų, hidromasažinės sistemos efektyvumas išliko nepakitęs. Komplekte yra keturi reguliuojami masažiniai purkštukai, viršutinė dušo galvutė ir rankinis dušas.

Serija

Atsipalaidavimas bet kuriuo metu

Hidromasažinės sienelės gerokai funkcionalesnės nei įprastas dušas. Su hidromasažine sienele, dušo kabina leis Jums pajusti visą masažinių purkštukų efektą ir visiškai atsipalaiduoti neišeinant iš namų. Pasirinkite hidromasažinę sienelę, tinkančią Jums pagal dizainą ir funkcionalumą. Įrengę dušo kabinoje dar ir sėdynę Ovo, Jūs sukursite idealią atsipalaidavimo oazę namų sąlygomis.

Techninė informacija

  • matmenys (p x a): 23 x 142 cm
  • medžiaga, apdaila: Aliuminis, satinas

Tinka visoms dušo kabinoms RAVAK, kurių minimalus dydis yra 90 x 90 cm. Sienelė tvirtinama prie sienos. Valymui rekomenduojame naudoti RAVAK Cleaner. Rekomendacijos masažinėms sienelėms su termostatiniu maišytuvu: - minimali karšto vandens temperatūra 50°C, minimalus vandens slėgis sistemoje 2 bar, didžiausias vandens slėgis sistemoje 5 bar, rekomenduojamas slėgis yra 3 bar.

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR
X01502 Totem LIGHT 349,00

Duomenys atsisiųsti