Youtube

Prausimasis duše

Hidromasažinė sienelė Jet Pure

Hidromasažinė sienelė Jet Pure

Valdymo rankenėlės, termostatinis maišytuvas ir rankinis dušas sumontuoti hidromasažinės sienelės šone, todėl ji neužima daug vietos ir vizualiai atrodo prigludusi prie sienos. Visa tai dar labiau pabrėžia lygų metalinį sienelės korpusą su trimis masažinių purkštukų zonomis ir viršutiniu dušu. Kasdienį naudojimą namuose palengvina prileidimui ir skalavimui skirta srovė, esanti apatinėje sienelės dalyje.

Serija

Atsipalaidavimas bet kuriuo metu

Hidromasažinės sienelės gerokai funkcionalesnės nei įprastas dušas. Su hidromasažine sienele, dušo kabina leis Jums pajusti visą masažinių purkštukų efektą ir visiškai atsipalaiduoti neišeinant iš namų. Pasirinkite hidromasažinę sienelę, tinkančią Jums pagal dizainą ir funkcionalumą. Įrengę dušo kabinoje dar ir sėdynę Ovo, Jūs sukursite idealią atsipalaidavimo oazę namų sąlygomis.

Techninė informacija

  • matmenys (p x a): 28 x 155 cm
  • medžiaga, apdaila: aliuminio korpusas, satinas

Tinka visoms dušo kabinoms RAVAK, kurių minimalus dydis yra 90 x 90 cm. Tvirtinamas prie sienos. Valymui rekomenduojame naudoti „RAVAK Cleaner“. Rekomendavimai masažinėms sienelėms su termostatiniu maišytuvu: - minimali karšto vandens temperatūra 50°C, minimalus vandens slėgis sistemoje 2 bar, didžiausias vandens slėgis sistemoje 5 bar, rekomenduojamas slėgis yra 3 bar.

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR     
X01501 Totem PURE 499,00

Duomenys atsisiųsti