Youtube Instagram

Vandens maišytuvai

Juoda stiklinė lentynėlė 10° black

Stiklinė lentynėlė, juodas

TD 500.20
Stikline sienine lentynėle su juodais laikikliais vonios kambaryje gali naudotis kiekvienas. Skoningai papildys erdvę tarp veidrodžio ir praustuvo, bet ją galima pritaikyti ir kitoje vonios kambario vietoje. Matinio juodo ir balsvo stiklo kontrastas sukuria unikalų stilingų aksesuarų derinį šiuolaikiniam vonios kambariui. Tai 10° dizaino vonios kambario koncepcijos dalis.


Serija 10° black

Tobulumas juodose detalėse

Gaminio sėkmė slypi detalėse. Kad Jūsų vonios kambarys taptų kompleksiniu, funkcionuojančiu ir estetiniu organizmu, Jums reikia jį ištobulinti iki smulkiausių detalių. Juodi vonios kambario aksesuarai skoningai papildys juodus vandens maišytuvus ir kitus juodus jūsų vonios kambario elementus.

Koupelnové doplňky 10°

Kontrastas

Juodo matinio paviršiaus ir balsvo stiklo kontrastas sukuria unikalų stilingų aksesuarų derinį šiuolaikiniam vonios kambariui.


Koupelnové doplňky 10°

Ilgaamžiškumas

Vonios kambario aksesuarai RAVAK gaminami iš tvirtų medžiagų, išlaikančių maksimalias apkrovas vonios kambaryje. Ir todėl galime klientams duoti penkerių metų garantiją ir galimybę papildomai įsigyti stiklines dalis sudužimo atveju.


Koupelnové doplňky 10°

Švarus ir paprastas dizainas

10° serija siūlo platų juodos spalvos vonios kambario aksesuarų pasirinkimą, kuriuos lengvai priderinsite prie juodų vandens maišytuvų 10° Free ir kitų juodų aksesuarų.

Techninė informacija

  • spalva: juodas matinis, matinis stiklas
  • Ilgis: 60 cm
  • Garantija: 5 metai
  • koncepcijos: 10° dalis

Išorės valymui rekomenduojame naudoti RAVAK Cleaner Chrome.

5 metų garantijaKoncepcijaRavak Cleaner Chrome
Juoda stiklinė lentynėlė 10° black

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X07P567 TD 500.20 Stiklinė lentynėlė, juodas 69,- 69,00

Duomenys atsisiųsti