Youtube Instagram

Vandens maišytuvai

Juodas laikiklis su dviem stiklinaitėm 10° black

Laikiklis su dviem stiklinėm, juodas

TD 220.20
10° dizaino laikiklis su dviem stiklinaitėm yra puikus priedas dantų šepetukams, pastai ar kitiems priedams, kuriuos būtina turėti po ranka. Matinio juodo ir balsvo stiklo kontrastas sukuria unikalų stilingų aksesuarų derinį šiuolaikiniam vonios kambariui.


Serija 10° black

Tobulumas juodose detalėse

Gaminio sėkmė slypi detalėse. Kad Jūsų vonios kambarys taptų kompleksiniu, funkcionuojančiu ir estetiniu organizmu, Jums reikia jį ištobulinti iki smulkiausių detalių. Juodi vonios kambario aksesuarai skoningai papildys juodus vandens maišytuvus ir kitus juodus jūsų vonios kambario elementus.

Koupelnové doplňky 10°

Kontrastas

Juodo matinio paviršiaus ir balsvo stiklo kontrastas sukuria unikalų stilingų aksesuarų derinį šiuolaikiniam vonios kambariui.


Koupelnové doplňky 10°

Ilgaamžiškumas

Vonios kambario aksesuarai RAVAK gaminami iš tvirtų medžiagų, išlaikančių maksimalias apkrovas vonios kambaryje. Ir todėl galime klientams duoti trijų metų garantiją ir galimybę papildomai įsigyti stiklines dalis sudužimo atveju.


Koupelnové doplňky 10°

Švarus ir paprastas dizainas

10° serija siūlo platų juodos spalvos vonios kambario aksesuarų pasirinkimą, kuriuos lengvai priderinsite prie juodų vandens maišytuvų 10° Free ir kitų juodų aksesuarų.

Techninė informacija

Montuojama su sutvirtinimo varžtais ir metaliniais laikikliais. Laikiklis vidinėje pusėje turi plastikinę tarpinę minkštam stiklinaičių įstatymui. Išorės valymui rekomenduojame naudoti RAVAK Cleaner Chrome.

3 metų garantijaKoncepcijaRavak Cleaner Chrome
Juodas laikiklis su dviem stiklinaitėm 10° black

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR     
X07P558 TD 220.20 Laikiklis su dviem stiklinėm, juodas 95,- 95,00

Duomenys atsisiųsti