Youtube Instagram

Vandens maišytuvai

Juodas laikiklis su indeliu ir tualeto šepečiu 10° black

Tualeto šepetys su laikikliu ir indeliu, juodas

TD 410.20
Juodos spalvos sieninis laikiklis stikliniam indui ir tualeto šepečiui yra 10° koncepcijos papildymas jūsų vonios kambariui ar tualetui. Laikiklis leidžia tualeto šepetį paslėpti stikliniame inde ir palengvina jo priežiūrą. Matinio juodo ir balsvo stiklo kontrastas sukuria unikalų stilingų aksesuarų derinį šiuolaikiniam vonios kambariui.


Serija 10° black

Tobulumas juodose detalėse

Gaminio sėkmė slypi detalėse. Kad Jūsų vonios kambarys taptų kompleksiniu, funkcionuojančiu ir estetiniu organizmu, Jums reikia jį ištobulinti iki smulkiausių detalių. Juodi vonios kambario aksesuarai skoningai papildys juodus vandens maišytuvus ir kitus juodus jūsų vonios kambario elementus.

Koupelnové doplňky 10°

Kontrastas

Juodo matinio paviršiaus ir balsvo stiklo kontrastas sukuria unikalų stilingų aksesuarų derinį šiuolaikiniam vonios kambariui.


Koupelnové doplňky 10°

Ilgaamžiškumas

Vonios kambario aksesuarai RAVAK gaminami iš tvirtų medžiagų, išlaikančių maksimalias apkrovas vonios kambaryje. Ir todėl galime klientams duoti penkerių metų garantiją ir galimybę papildomai įsigyti stiklines dalis sudužimo atveju.


Koupelnové doplňky 10°

Švarus ir paprastas dizainas

10° serija siūlo platų juodos spalvos vonios kambario aksesuarų pasirinkimą, kuriuos lengvai priderinsite prie juodų vandens maišytuvų 10° Free ir kitų juodų aksesuarų.

Techninė informacija

Išorės valymui rekomenduojame naudoti RAVAK Cleaner Chrome.

5 metų garantijaKoncepcijaRavak Cleaner Chrome
Juodas laikiklis su indeliu ir tualeto šepečiu 10° black

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X07P566 TD 410.20 Tualeto šepetys su laikikliu ir indeliu, juodas 89,- 89,00

Duomenys atsisiųsti