Youtube Instagram

Juodi vonios sifonai su persipylimo sistema

Juodi vonios sifonas su persipylimo mechanizmu

Maksimali naudojamų medžiagų kokybė garantuoja ilgą tarnybos trukmę. Juodos spalvos persipylimo ir išleidimo dangtelių apdaila leidžia vonios sifoną derinti su juodu vandens maišytuvu ir kitais priedais.


Serija Vonios sifonai

Vonia be vonios sifono negali funkcionuoti. Tai techninė dalis, kuri taip pat turi būti kokybiška, kad vonia tarnautų ilgai.

Vonioms siūlome du variantus sifonų su vandens užpildymo sistema: valdomi troseliu ir su sistema Click-Clack. Abu minėtus variantus galime pasiūlyti ir be vandens užpildymo  sistemos.

Viskas kas reikalinga
RAVAK gali Jums pasiūlyti platų vonios sifonų asortimentą, taip pat ir sifonų su vandens pripildymo sistema.

Techninė informacija

  • medžiaga: metalas
  • persipylimo ir nutekėjimo dangtelių spalva: juodi matiniai
  • Garantija: 3 metai
  • valdymas: troselis, Click-Clack
  • tinka: visiems vonių tipams

Galite rinktis vonios sifonus su 570mm ilgio persipylimu. Taip pat galite rinktis variantus su Click-Clack arba troseliu valdomu uždarymo mechanizmu. Troseliu valdomas mechanizmas veikia pasukus prie persipylimo dalies esančią rankeną, kuri reguliuoja troselį, atidarantį arba uždarantį vonios vandens išleidimo mechanizmą. Galima rinktis apvalią arba kvadratinę reguliavimo rankeną (paskutiniai du gaminiai, matomi kainininke). Sifono išleidimo dangteliai yra metaliniai, juodos matinės spalvos. Naudojant Click-Clack mechanizmą, užtenka paspausti vonios mechanizmą, norint jį uždaryti ir paspausti dar kartą, norint jį atidaryti. Persipylimo dangtelis ir kamštelis yra metaliniai. Sifonai su 570mm ilgio persipylimu yra tinkami visoms vonioms, išskyrus modelius Formy 01 ir Formy 02. Voniai BeHappy II yra tinkamas tik Click-Clack tipo sifonas.

3 metų garantija
Juodi vonios sifonai su persipylimo sistema

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X01745 Vonios sifonas 570, juodas 65,- 65,00
X01746 Vonios sifonas 570 Click-Clack, juodas 79,- 79,00