Youtube Instagram

Kaip išsirinkti vonią?

Pageidaujate bent pusvalandį praleisti karštoje vonioje, ir niekas negali Jums šito uždrausti...

Prieš įsigydami vonią, įvertinkite jos savybes.

Grožis

1. Grožis

Vonia yra daiktas, kuris darys didžiausią įtaką Jūsų vonios kambario estetikai. Tik geriausi dizaineriai sukuria tokias vonios formas, kurios nesensta ir nenusibosta.

 

Praktiškumas

2. Praktiškumas

Daugelis vonių gamintojų siūlo vonias, kurios yra gražios, bet tik RAVAK suteikia joms pridėtinės vertės. Išsirinkite savybes, kurios jums yra svarbiausios. Šeimoms, kurios turi vaikų, patiks vonia plačiais kraštais, ant kurių jie galės pasidėti higienos priemones ar žaislus. Jei norite turėti daug vietos daiktams, rinkitės vonią Praktik Lux, mažiems vonios kambariams tiks BeHappy, Avocado ir Rosa. Jei mėgstate maudytis dviese, įsigykite LoveStory II, Gentiana arba NewDay. Itin patogiai jausitės vonioje You.

 

Erdvė

3. Erdvė

Jūsų vonios kambario išplanavimas nulemia ir vonios tipą. Kampinė vonia tinka didesniems vonios kambariams, mažesniuose statykite asimetrinę vonią, kurioje galėsite patogiai išsimaudyti ir nusiprausti, be to ji „sutaupys" vietos. Patiems mažiausiems vonios kambariams sukurtos sudėtingos koncepcijos, kuriose vonios priedai patalpinami virš pačios vonios.

 

4. Kokybė

Vonios kokybė iš esmės priklauso nuo medžiagos, iš kurios ji pagaminta, ir gamybos technologijos. Mums svarbios ir praktinės, ir estetinės lieto akrilo savybės. Naudojame pažangiausią pasaulyje vonios gamybos įrangą: Siemens, Cannon Shelly, Armour, Kawasaki ir Geiss. Todėl savo vonioms suteikiame net 10-ties metų garantiją.