Youtube Instagram

Baldai, praustuvai, tualeto

Keraminis praustuvas Ceramic R

Keraminis praustuvas Ceramic R

Praustuvas Ceramic R puikiai dera su tiesiomis moderniomis linijomis ir tuo pačiu jas sušvelnina. Gaminys pagamintas iš kokybiškos keramikos ir yra nesenstančio dizaino. Subtili praustuvo forma efektingai kontrastuoja su natūralių medžiagų kompaktiškumu.


Serija Ceramic

Ant plokštės montuojami nesenstančio dizaino praustuvai, pagaminti iš kokybiškos keramikos. Jų subtilios formos efektingai kontrastuoja su natūralių medžiagų kompaktiškumu.

Keraminiai praustuvai Ceramic

Skirtingas dizainas, ta pati kokybė

Aptakūs keraminiai praustuvai Ceramic O - tai tarsi visų kitų vonios kambario elementų suvienijimas. Švelnios praustuvų linijos atsveria griežtas kitų vonios kambario elementų formas ir veikia raminančiai. Keraminis praustuvas Ceramic R puikiai dera su tiesiomis moderniomis linijomis ir tuo pačiu jas sušvelnina.


Keraminiai praustuvai Ceramic

Autorinis dizainas

Dizaineris Kryštof Nosál sukūrė ant plokštės montuojamų praustuvų formą taip, kad ji puikiai derėtų daugumoje šiuolaikiškų vonios kambarių. Abu praustuvų variantai yra sukurti patogiam naudojimuisi – gaminiuose yra pakankamai erdvės ir gylio komfortiškam prausimuisi. Praustuvai Ceramic visiškai atitinka estetinius ir praktinius reikalavimus.


Keraminiai praustuvai Ceramic

Montuojami ant plokštės

Maksimaliam komfortui pasiekti praustuvus Ceramic rekomenduojame įrengti ant plokštės. Ravak siūlo du laminuotų plokščių variantus (riešuto arba ąžuolo) arba plokštę, dengtą baltu laku. Plokščių plotis - 80/100/120 cm. Giluminės impregnacijos dėka plokštės absoliučiai atsparios vandens poveikiui, o aplinkui praustuvą sukuriama papildoma erdvė daiktams susidėti.

Techninė informacija

  • dydis: 60 x 40 x 12 cm
  • medžiaga: keramika
  • perpylimas: NE
  • priedai: plokštė po praustuvu, praustuvo sifono galvutė, chromuotas sifonas arba U formos sifonas, ekstra aukštas maišytuvas Chrome arba 10°
  • Garantija: 5 metai

Iš kokybiškos keramikos pagamintas praustuvas Ceramic R yra skirtas montuoti ant L ir I formos plokštės arba su praustuvo spintele Formy. Praustuvą būtina derinti su fiksuota praustuvo sifono galvute, kuri neleidžia pratekėti vandeniui. Praustuvą Ceramic R rekomenduojame derinti su aukštu maišytuvu Chrome CR 015.00 (311 mm ilgis), arba aukštu maišytuvu 10° TD 015.00 (334 mm ilgis).

5 metų garantija
Keraminis praustuvas Ceramic R

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
XJX01160002 600 x 400 x 120 Praustuvas Ceramic 600 R keraminis baltas 139,- 139,00
X01439 Fiksuota praustuvo sifono galvutė 25,- 25,00
X01371 Praustuvo sifonas, chromas 73,- 73,00
X01436 U formos praustuvo sifonas, chromas 25,- 25,00

Duomenys atsisiųsti