Google+ Youtube

Gaminiai

Lieto akrilo privalumai

Akrilas yra populiariausia prestižinė medžiaga, iš kurios liejamos vonios ir dušo padėklai. Tikslus jo pavadinimas yra polimetilmetakrilas (PMMA), tačiau dažnai naudojamas sutrumpintas pavadinimas „akrilas“. Pagal akrilo plokščių gamybos būdą išskiriamos dvi akrilo rūšys: ekstruduotas ir lietas.

Cheminiu požiūriu tai yra dvi vienodos medžiagos. Skirtingas jų gamybos būdas turi įtakos esminėms šios medžiagos naudingosioms savybėms. Gaminant ekstruduotą akrilą, išsaugoma tik dalis šios medžiagos savybių. Priešingai, lietas akrilas liejamas į paruoštas formas, todėl akrilo plokštė išsaugo visas jai būdingas fizikines savybes.

Lietas akrilas, nors ir brangesnis nei ekstruduotas, yra kokybiškesnis: gaminys ilgai išlaiko formą, neiškrypsta ir neskyla.
Atsižvelgiant į tai, kad akrilas lengvai lankstosi, iš jo nesudėtinga gaminti bet kokio dizaino gaminius. Kitas akrilo privalumas – blizgantis ir lygus paviršius, kurį lengva valyti. Jis pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Lenkiant akrilo lakštus, naudojamos kokybiškos RAVAK aliuminio formos, dėl kurių garantuojamas tikslumas ir puikus gaminio dizainas.

Akrilo vonia pranašesnė už skardinę tuo, kad, palietus, visada šilta ir greitai įšyla, tad tokioje vonioje maloniai jausitės visada.

Dėl šių priežasčių lietą akrilą pasirinko ir kompanija RAVAK.