Youtube

Partneriams

Marketingo parama

Pasinaudokite RAVAK prekės ženklo pripažinimu ir patraukite potencialių klientų dėmesį. Mes pateiksime jums visas reikalingas priemones.

Reklaminiai baneriai


Banerio iliustracija, kvadratas, 250 x 250 pix
Reklamjuosčių sistemų teikiama nauda – tai jų gebėjimas greitai vizualiai pritraukti potencialius klientus. Jeigu norite savo svetainėje patalpinti RAVAK reklamjuostę, prašome kreiptis į mus. Mielai atsakysime į jūsų klausimus ir parengsime reikiamo dydžio reklamjuostę.

Varliukas Ravak


RAVAK prekės ženklo simbolis yra 3D RAVAK varliuko personažas. Jo asmenybė gali būti apibūdinta, kaip simpatiškas specialistas, kuris supranta žmogaus poreikius, gali profesionaliai, maloniai ir draugiškai patarti. Varliukui visada suteikiamas aktyvus vaidmuo – jis įkvepia, pralinksmina ir duoda patarimus. Jis nemoko ir neparduoda. RAVAK varliukas paprastai pasitelkiama bendravimui su galutiniu naudotoju ir gali pateikti gudrių patarimų, rekomendacijų ir ką galima pasidaryti savarankiškai. Paveikslėlyje pateikiant patarimus, rekomenduojama naudoti be burbuliukų arba naudoti kaip foną, kur patarimas pateikiamas dideliame burbule. Gali būti naudojamas tiek kairinis, tiek dešininis RAVAK varliuko variantas, turintis kišenėlę kairėje švarko pusėje. Varliukas gali būti naudojama viso ūgio (1 variantas) arba pusės kūno ( 2 variantas). Maksimaliai apkarpytas yra 3 variantas. Vizualiai varliukas neturi trukdyti (keisti formas, spalvas ir pan).

Žabák Ravak

Varliuko RAVAK kairioji pusė nėra identiška dešiniąjai, todėl jo  tiesiog "apsukti" negalima. Abu variantus galima atsisiųsti čia: Varliukas Ravak

RAVAK logotipai


Pagrindinis RAVAK logotipas

náhled loga RAVAK a.s. Atsisiųsti:
- formatas GIF
- formatas JPG
- formatas EPS


Logotipas RAVAK su šūkiu

logo RAVAK a.s. Atsisiųsti:
- formatas GIF
- formatas JPG
- formatas EPS