Youtube Instagram

Vandens maišytuvai

Potinkinis maišytuvas 10° Free black, skirtas R-box

Maišytuvas paslėptojo montavimo dušui 10° Free black su perjungikliu R-box

TD F 066.20
Įrengto ant sienos maišytuvo armatūra šiek tiek pasvirusi 10° link vartotojo, dėl to jį valdyti daug patogiau, dizainas irgi priimtinesnis, o naudotis maišytuvu daug maloniau. Maišytuvą numatyta naudoti įtaisomame mechanizme R-box, kuris gerokai supaprastina jo darbą ir gerina galutinį rezultatą. Potinkinis juodos matinės spalvos maišytuvas iškart atkreips dėmesį ir suteiks Jūsų vonios kambariui prabangos pojūtį.


Serija Potinkiniai maišytuvai

Techninė informacija

Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama maišytuvus 10° Free black kombinuoti su kitais koncepcijos 10° gaminiais ir kitais aksesuarais RAVAK. Išoriniam paviršiui valyti rekomenduojama naudoti priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

Įmontuojamas paslėptojo montavimo maišytuvų mechanizmas R-box RB 070.50 į maišytuvo komplektą neįeina, jį reikia pirkti atskirai. R-box yra medžiagos tvirtinti prie sienos, bet nėra prijungimo prie vandens ir kitų vandens instaliavimo medžiagų. R-box naudojant plastikinį dekoratyvinį vidinio korpuso dangtelį užtikrina visišką vandentiekio sistemos funkcionalumą net ir išmontavus viršutinę maišytuvo dalį. Naudojant šį dangtelį, galima išleisti orą iš vandentiekio sistemos, nesustabdant vandens. R-box turi aiškiai pažymėtą viršutinę dalį, siekiant teisingai įrengti maišytuvą.

5 metų garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromeSoftMove
Potinkinis maišytuvas 10° Free black, skirtas R-box

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X070159 TD F 066.20 Potinkinis maišytuvas be jungiklio, juodas 139,- 139,00
X070052 Potinkinė dėžutė R-box RB 070.50 89,- 89,00