Youtube Instagram

Vandens maišytuvai

Potinkinis maišytuvas Flat black be jungiklio, skirtas R-box Vari

Maišytuvas paslėptojo montavimo dušui Flat black su perjungikliu R-box Vari

FL 066.20
Sienoje paslėptas vandens maišytuvas Flat black be jungiklio tinka dušo kabinoms tik su dušu arba voniai su perpylimu, nesant galimybės praustis dušu. Lengva vandens maišytuvo svirtelė leidžia tobulai reguliuoti vandens srovę ir temperatūrą. Vandens maišytuvas parengtas naudoti su instaliaciniu elementu R-Box Vari, kuris gerokai supaprastina darbą ir pagerina viso veikimo rezultatus.


Serija

Sienoje paslėpti vandens maišytuvai Flat black su jungikliu tinka dušo kabinoms su stacionariu ar rankiniu dušu arba vonioms su perpylimu ir dušu. Vandens maišytuvą Flat black be jungiklio rekomenduojame dušo kabinoms vien tik su dušu, atitinkamai, ir prie vonios su perpylimu, bet be galimybės praustis dušu.
Keraminių kasečių skersmuo yra 35 mm. Kaip ir kitiems šios serijos gaminiams, suteikiama trejų metų garantija.
Norint sumontuoti paslėptą vandens maišytuvą Flat black į sieną būtina panaudoti modulį R-box Vari RB 072.50. Montavimas yra paprastas, o galimas viršutinės matomos dalies pakeitimas nesudaro jokių komplikacijų. Per R-box Vari vandens skirstymą galima pašalinti orą (nuorinti) neužsukus vandens.

Techninė informacija

  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 35 mm, keraminis
  • spalva: juoda matinė
  • Maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: dušo kabinoms su vienu dušu arba vonioms su užpildymu perpylimu, be galimybės nusimaudyti po dušu

Flat black maišytuvus rekomenduojama derinti ir naudoti norint įrengti harmoningą vonios kambarį dizaino prasme. Išoriniam valymui rekomenduojame naudoti valymo priemonę RAVAK Cleaner Chrome.
Sienoje paslėpto maišytuvo komplekte pagrindinio elemento R-box Vari RB 072.50 nėra, jį būtina įsigyti papildomai. R-box Vari komplekte yra priedai pritvirtinimui prie sienos, bet jame nėra vandens prijungimo jungčių, taip pat nėra ir kitų vandens tiekimo instaliacinių medžiagų. R-box Vari yra darbinė plastikinė dengiančioji dalis vidinei vandens maišytuvo daliai, esančiai R-box viduje, kuris leidžia netgi išmontavus viršutinę vandens maišytuvo dalį užtikrinti nenutrūkstamą vandens tiekimą vonios kambariui. Šios plastikinės dalies pagalba galima išleisti orą (nuorinti) iš vandens vamzdžių neužsukant vandens. R-box turi aiškiai strėliuke pažymėtą viršutinę gaminio dalį tam kad būtų teisingai orientuotas pats vandens maišytuvas.

 

5 metų garantijaRavak Cleaner ChromeSoftMoveMetaliniai paviršiai
Potinkinis maišytuvas Flat black be jungiklio, skirtas R-box Vari

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR     
X070180 Potinkinis maišytuvas be jungiklio Flat black FL 066.20 159,- 159,00
X070139 Potinkinė dėžutė R-box Vari RB 072.50 135,- 135,00