Youtube Instagram

Vandens maišytuvai

Potinkinis maišytuvas Flat black su jungikliu, skirtas R-box Vari

Maišytuvas paslėptojo montavimo voniai/dušui Flat black su perjungikliu R-box Vari

FL 065.20
Sienoje paslėptas vandens maišytuvas Flat black su jungikliu tinka dušo kabinoms su stacionaria ir rankine dušo galvute arba vonioms su perpylimu, kai esama galimybės praustis dušu.
Vandens srovė valdoma lengvu judesiu pastumiant jungiklį sienos kryptimi. Lengvas vandens maišytuvo svirtelės valdymas leidžia tobulai reguliuoti vandens srovę ir temperatūrą. Vandens maišytuvas yra parengtas panaudojimui su montavimo elementu R-Box Vari, kuris gerokai palengvina darbą ir pagerina viso veikimo rezultatus. Flat maišytuvus rekomenduojama derinti ir naudoti norint įrengti harmoningą vonios kambarį dizaino prasme. Matinės juodos spalvos maišytuvai gali būti derinami su bet kokia kita spalva ir pritaikyti įvairiems vonios kambario dizainams.


Serija

Sienoje paslėpti vandens maišytuvai Flat black su jungikliu tinka dušo kabinoms su stacionariu ar rankiniu dušu arba vonioms su perpylimu ir dušu. Vandens maišytuvą Flat black be jungiklio rekomenduojame dušo kabinoms vien tik su dušu, atitinkamai, ir prie vonios su perpylimu, bet be galimybės praustis dušu.
Keraminių kasečių skersmuo yra 35 mm. Kaip ir kitiems šios serijos gaminiams, suteikiama trejų metų garantija.
Norint sumontuoti paslėptą vandens maišytuvą Flat black į sieną būtina panaudoti modulį R-box Vari RB 072.50. Montavimas yra paprastas, o galimas viršutinės matomos dalies pakeitimas nesudaro jokių komplikacijų. Per R-box Vari vandens skirstymą galima pašalinti orą (nuorinti) neužsukus vandens.

Techninė informacija

  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 35 mm, keraminis
  • spalva: juoda matinė
  • Maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: vonioms (užpildymas perpylimu ir išvadas rankiniam dušui) arba dušo kabinoms, turinčioms fiksuotą ir rankinį dušą

Vonios kambario vientisam sprendiniui ir dizaino dermei rekomenduojame kombinuoti su kitais Flat black vandens maišytuvais. Išoriniam valymui rekomenduojame naudoti valymo priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

Sienoje montuojamam vandens maišytuvui skirtas pagrindinis instaliacinis elementas R-box Vari RB 072.50 nėra vandens maišytuvo komplektacijos dalis, jį būtina įsigyti papildomai. R-box Vari komplekte yra priedai tvirtinimui prie sienos, bet jame nėra vandens jungčių ir kitų vandens tiekimo elementų. R-box Vari yra darbinė plastikinė dengiančioji dalis vidinei vandens maišytuvo daliai, esančiai R-box viduje, kuri netgi išmontavus viršutinę vandens maišytuvo dalį užtikrina nenutrūkstamą vandens tiekimą vonios kambariui. Šios plastikinės dalies pagalba galima išleisti orą (nuorinti) iš vandens vamzdžių neužsukant vandens. R-box turi aiškiai strėliuke pažymėtą viršutinę gaminio dalį tam, kad būtų teisingai orientuotas pats vandens maišytuvas.

5 metų garantijaEasySwitchRavak Cleaner ChromeSoftMoveAutoSwitch
Potinkinis maišytuvas Flat black su jungikliu, skirtas R-box Vari

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X070179 Potinkinis maišytuvas su jungikliu Flat black FL 065.20 179,- 179,00
X070139 Potinkinė dėžutė R-box Vari RB 072.50 129,- 129,00