Google+ Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Praustuvas BeHappy

Praustuvė BeHappy

Sumaniai sukurta. Praustuvės įrengimas virš vonios duos papildomos erdvės nedideliame vonios kambaryje. Numatyta įsirengti savarankiškai. Pageidaujamos sinergijos Jums suteiks praustuvės ir to paties pavadinimo vonios kombinacija

Serija BeHappy

Pagaminti su išmone

Ir nedidelėje vonioje galite jaustis patogiai. Šią idėją Jums padės įgyvendinti praustuvai BeHappy, kurį galėsite montuoti ne tik kampe, bet ir virš vonios.

Praustuvai BeHappy

Koncepcijos dalis

Dizaino chaoso Jums padės išvengti vonios ir praustuvo derinys. Koncepcija BeHappy sukurta taip, kad praustuvas sumontuotas virš vonios netrukdys patogiai naudotis vonia.


Praustuvai BeHappy

Autorinis dizainas

Praustuvas ir vonia tai dizaino studijos Nosal Design kūrinys, šios studijos darbai garsėja praktiškumu ir šiuolaikiškumu. Praustuvas BeHappy – puikus įrodymas.


Praustuvai BeHappy

Komfortiškas naudojimas

Dizaineris sukūrė unikalios formos praustuvą nedideliam vonios kambariui, bet tuo pačiu išsaugojo patogumą ir pakankamą erdvę praustis patogiai.

Techninė informacija

  • matmenys (p x g): 57 x 50 cm
  • medžiaga: kompozicinis – lietas dolomito ir dervos mišinys
  • tipinis variantas: kairysis ir dešinysis (L/R)
  • perpylimas: taip
  • maišytuvo anga: 35 mm
  • spintelė po praustuve: nėra
  • aksesuarai: praustuvės išpiltuvas žemas, sifonai

Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama praustuvę kombinuoti su kitais koncepcijos BeHappy gaminiais (vonia BeHappy, maišytuvu RAVAK) ir kita RAVAK produkcija. Montavimo rinkinys (jungiamosios mūrvinės, sraigtai ir t. t.) ir perpylimo dangtis įeina į gaminio komplektą

Praustuvas BeHappy

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR
XJAL1100000 570 x 550 Praustuvas BeHappy L su persipylimu 0,00
XJAP1100000 Praustuvas BeHappy R su persipylimu 0,00