Google+ Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Praustuvas Rosa

Praustuvė Rosa

Svarbiausia pasitikėjimas. Ši mažiausia praustuvė iš modelių eilės Rosa tilps absoliučiai visur ir tarnaus ilgus metus. Būdama nedidelių matmenų suteikia pakankamai vietos daiktams ir turi praktišką rankšluosčio laikiklį.

Serija Rosa

Patikimi

Praustuvai Rosa tai atsakas į pirkėjų pageidavimą, kurie vertina ir pasitiki RAVAK . Apvalios praustuvų formos itin patogios, taip pat daug vietos daiktams susidėti. Rosa tai populiariausia vonios kambario koncepcija, skirta bet kokiam vonios kambariui. Praustuvai Rosa taip pat sukurti skirtingo dydžio vonios kambariams, juos galima montuoti kampuose ar sienos viduryje. Dėka apgalvotų sprendimų koncepcija Rosa papildyta spintelėmis, kuriuose patogiai galėsite laikyti visus vonios reikmenis.

Praustuvai Rosa

Įvairus pasirinkimas

Mes siūlome kelių dydžių praustuvus Rosa, juos galima montuoti prie sienos arba kartu su spintele.


Praustuvai Rosa

Kairinis/dešininis variantas

Koncepcijos, o taip pat ir praustuvų Rosa išskirtinumas – asimetrija. Svarbiausia koncepcijos dalis asimetrinė vonia, jos formą atkartoja ir praustuvai. Kad būtų patogu planuoti vonios kambario išdėstymą mes siūlome vonių o taip pat ir praustuvų kairinį ir dešininį variantus.


Praustuvai Rosa

Pakankamai vietos daiktams

Praustuvai Rosa pagaminti taip kad užtektų vietos patogiai praustis, o taip pat ir susidėti visiems reikalingiems daiktams. Tai kas netilps galėsite paslėpti to paties dizaino spintelėse.

Techninė informacija

  • matmenys (p x g): 56,6 x 46,6 cm
  • medžiaga: kompozicinis – lietas dolomito ir dervos mišinys
  • tipinis variantas: kairysis ir dešinysis (L/R)
  • perpylimas: taip
  • maišytuvo anga: 35 mm
  • spintelė po praustuve: taip
  • garantija: 5 metai
  • aksesuarai: praustuvės išpiltuvai, sifonai, maišytuvai, spintelė, rankšluosčių laikiklis

Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama praustuvę kombinuoti su kitais koncepcijos Rosa gaminiais (spintele po praustuve SDU Rosa, maišytuvu Rosa, veidrodžiu M 560) ir kitais aksesuarais, vonios kambario baldais RAVAK. Praustuvė Rosa galima papildyti spintele po praustuve Rosa arba įrengti ant sienos. Montavimo rinkinys (jungiamosios mūrvinės, sraigtai ir t. t.) ir perpylimo dangtis įeina į gaminio komplektą

Praustuvas Rosa

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR
XJ2L1100000 566 x 466 Praustuvas Rosa L su persipylimu 245,00
XJ2P1100000 Praustuvas Rosa R su persipylimu 245,00

Duomenys atsisiųsti

19,3 MB