Google+ Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Praustuvas Rosa Comfort N, montuojamas į spintelę

Praustuvė Rosa Comfort baldams

Skirta kombinacijai su vonios kambarių baldais Rosa, kartu su jais sukuria komfortišką erdvę visiems reikiamiems vonios kambarių reikmenims.

Serija Rosa

Patikimi

Praustuvai Rosa tai atsakas į pirkėjų pageidavimą, kurie vertina ir pasitiki RAVAK . Apvalios praustuvų formos itin patogios, taip pat daug vietos daiktams susidėti. Rosa tai populiariausia vonios kambario koncepcija, skirta bet kokiam vonios kambariui. Praustuvai Rosa taip pat sukurti skirtingo dydžio vonios kambariams, juos galima montuoti kampuose ar sienos viduryje. Dėka apgalvotų sprendimų koncepcija Rosa papildyta spintelėmis, kuriuose patogiai galėsite laikyti visus vonios reikmenis.

Praustuvai Rosa

Įvairus pasirinkimas

Mes siūlome kelių dydžių praustuvus Rosa, juos galima montuoti prie sienos arba kartu su spintele.


Praustuvai Rosa

Kairinis/dešininis variantas

Koncepcijos, o taip pat ir praustuvų Rosa išskirtinumas – asimetrija. Svarbiausia koncepcijos dalis asimetrinė vonia, jos formą atkartoja ir praustuvai. Kad būtų patogu planuoti vonios kambario išdėstymą mes siūlome vonių o taip pat ir praustuvų kairinį ir dešininį variantus.


Praustuvai Rosa

Pakankamai vietos daiktams

Praustuvai Rosa pagaminti taip kad užtektų vietos patogiai praustis, o taip pat ir susidėti visiems reikalingiems daiktams. Tai kas netilps galėsite paslėpti to paties dizaino spintelėse.

Techninė informacija

  • matmenys (p x g): 78 x 55 cm
  • medžiaga: kompozicinis – lietas dolomito ir dervos mišinys
  • tipinis variantas: kairysis ir dešinysis (L/R)
  • perpylimas: taip, paslėpto perpylimo galimybė
  • maišytuvo anga: 35 mm
  • spintelė po praustuve: taip
  • garantija: 5 metai
  • aksesuarai: praustuvės išpiltuvai, sifonai, maišytuvai, spintelė

Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama praustuvę kombinuoti su kitais koncepcijos Rosa gaminiais (spintele po praustuve SDU Rosa Comfort, cmесителем Rosa, veidrodžiu M 780) ir kitais aksesuarais, vonios kambario baldais RAVAK. Praustuvę galima papildyti spintele po praustuve arba įrengti ant sienos. Montavimo rinkinys (jungiamosios mūrvinės, sraigtai ir t. t.) ir perpylimo dangtis įeina į gaminio komplektą. Praustuvė Rosa Comfort baldams tiekiama be rankšluosčių laikiklio

Praustuvas Rosa Comfort N, montuojamas į spintelę

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR
XJ8L11N0000 780 x 550 Praustuvas Rosa Comfort N L su persipylimu 245,00
XJ8P11N0000 Praustuvas Rosa Comfort N R su persipylimu 245,00

Duomenys atsisiųsti

19,3 MB