Google+ Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Praustuvo spintelė SD Evolution su pakaba

Spintelė po praustuve SD Evolution

Spintelė turi praktišką chromuotą rankšluosčio laikiklį, joje daug vietos daiktams. Pabrėžti viso vonios kambario interjerą padės išdėstytų ant atviros spintelės lentynos daiktų spalva ir stilius

Serija Baldai Evolution

Išskirtinis ir harmoningas

Unikalaus ir tuo pačiu praktiško dizaino spintelės ir praustuvai Evolution. Ovali praustuvų forma sklandžiai pereina į spintelės priekinę apdailą. Kartu su neeilinės formos vonia, kuri buvo įvertinta kaip pažangiausias santechnikos gaminys, visa koncepcija išsiskiria savo unikalia forma.

Vonios kambario baldai Evolution

Kiekvienas Evolution gaminys atrodys išskirtinai

Koncepcija Evolution išsiskiria suderintu, kelių nesuderinamų principų. Visi koncepcijos gaminiai puikiai atrodo pavieniui, o kartu sukuria grožio ir praktiškumo simfoniją.


Vonios kambario baldai Evolution

Patogiai komplektuosite

Spintelių Evolution, savaime užsidarantys stalčiai su įmontuota atvėrimo sistema „push/pull“ yra talpūs, turėsite pakankamai daug vietos daiktams susidėti. Ovalios linijos pabrėžia koncepcijos eleganciją. Veidrodžiuose įmontuotas LED apšvietimas, prie jo galima derinti stiklinę 6 mm lentynėlę su metaliniais chromuotais laikikliais ir suapvalintomis priekinėmis kraštinėmis derančia prie to paties pavadinimo praustuvo.


Vonios kambario baldai Evolution

Išskirtinis dizainas

Koncepciją Evolution kūrė žymi dizaino studija Nosal, ši studija garsėja „kitokiu“ požiūriu kasdienio naudojimo daiktams, todėl ši koncepcija ypatinga ir išsiskirianti savo dizainu. Baldų kompozicijos grožį pabrėžia baltos blizgančios baldų durelės.

Techninė informacija

  • matmenys (p x g x a): 70 x 55 x 40 cm
  • medžiaga: impregnuota medžio drožlių ir vidutinio tankio medžio pluošto plokštė
  • spalvinis korpuso variantas: baltas blizgesys
  • spalvinis durų variantas: baltas blizgesys
  • garantija: 5 metai

Spintelė po praustuve SD Evolution su chromuotu rankšluosčių laikikliu ir didele erdve daiktams. Išorinis ir vidinis šoninių sienelių ir spintelės dugno paviršius baltos blizgančios spalvos. Įrengiama tiesiai ant sienos, negalima naudoti kojelių. Chromuotas rankšluosčio laikiklis įeina į gaminio komplektą. Tiekiamas surinktas. Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama spintelę po praustuve kombinuoti su kitais koncepcijos Evolution gaminiais (praustuvė Evolution, veidrodis Evolution) ir kita RAVAK produkcija

Praustuvo spintelė SD Evolution su pakaba

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR
X000000364 700 x 550 x 400 Praustuvo spintelė SD Evolution su pakaba, balta 155,00

Duomenys atsisiųsti

21,2 MB