Youtube Instagram

Vandens maišytuvai

Sieninis vonios/dušo maišytuvas Puri black, su jungikliu, 150 mm

IENINIS VONIOS VANDENS MAIŠYTUVAS PURI BLACK, su jungikliu 150 MM

PU 022.21/150
Vonios sieninis vandens maišytuvas Flat tinka kiekvienai voniai, pastatytai prie sienos. Jautrus vandens maišytuvo svirtelės valdymas leidžia tobulai reguliuoti vandens srovę ir temperatūrą. Kokybiškas subalansuotas jungiklis garantuoja patogų vandens perjungimą tarp vonios pripildymo ir dušo, kuris neišsijungia net pasikeitus vandens slėgiui.

Įvertinimas:
Įvertinimas:


Serija Vonios maišytuvai

Iš vonios maišytuvų Puri black serijos galite rinktis prie sienos montuojamą variantą arba trijų dalių maišytuvą, skirtą montuoti į vonios kraštą arba į karkaso plokštę už vonios. Trijų dalių maišytuvas užtikrina puikią vandens temperatūros kontrolę ir patogų perjungimą iš vonios pripildymo į prausimąsi duše. Sieninis vonios vandens maišytuvas Puri black yra unikali naujiena vandens maišytuvų rinkoje! Jo išskirtinumas slypi neeiliniame valdymo sistemos sprendime. Vandens maišytuvo paviršiaus vizualiai nedarko vonios/dušo perjungiklis, jis integruotas pačiame jo korpuse. Vandens temperatūrą ir panaudojimo būdą (vonia/dušas) galima patogiai reguliuoti sukiojant svirtelę į šalis. Vonios maišytuvas be matomo perjungiklio tampa prabangiu kiekvienos vonios aksesuaru. Juodos spalvos Puri maišytuvams suteikiama 5 metų garantija.

Įvertinimas:
Įvertinimas:

Techninė informacija

  • tarpas tarp vandens įvadų: 150 mm
  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 40 mm, keraminė
  • spalva: juoda matinė
  • Maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: prie visų vonių
  • priedai: vonios komplektas ir kiti priedai

Vonios kambario vientisam sprendiniui ir dizaino dermei rekomenduojame kombinuoti su kitais Puri black vandens maišytuvais. Išoriniam valymui rekomenduojame naudoti valymo priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

5 metų garantijaRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeratorius)SoftMove
Sieninis vonios/dušo maišytuvas Puri black, su jungikliu, 150 mm

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X070192 PU 022.21/150 Sieninis vonios vandens maišytuvas, Puri black, 150 mm 269,- 269,00

Duomenys atsisiųsti