Youtube Instagram

Prausimasis duše

Sifono redukcija 40/50

Sifono redukcija 40/50 mm

Sujungia sifoną su įvairaus dydžio kanalizacijos vamzdžiais.

Pilnas aprašymas

2,99 € su PVM
> 3 vnt. - užsakyti
GRĄŽINIMO GARANTIJA
TOP GAMINTOJAS
PATENKINTI KLIENTAI

Aprašymas

Sifono redukcija padeda sumažinti parametrų skirtumus, esant skersmeniui tarp 40 mm ir 50 mm.
Tinkama visiems RAVAK sifonams. Sifonų ir kanalizacijos vamzdžių valymui bei dezinfekcijai rekomenduojame naudoti RAVAK TurboCleaner.

2 metų garantija
Sifono redukcija 40/50
Kodas X01304
Sujungimas Dušo padėklų sifonai
EAN 8595096811262
Pakuotės ilgis 4 cm
Pakuotės plotis 4 cm
Pakuotės aukštis 20 cm
Svoris 0,031 kg

Serija

Be sifono nė vienas dušo padėklas negali atlikti savo paskirties. Kadangi padėklas sudaro tvirtą įmontuotą vonios kambario sudėtinę dalį, rinkitės sifoną tik iš puikios kokybės, atsparių medžiagų.

Vonių sifonai RAVAK Basic, Standard ir Professional yra 90 mm skersmens, pralaidos galia 30 l/min. skirti naudoti dušo kabinose su hidromasažinėmis sienelėmis. Visi RAVAK vonių sifonai lengvai valomi iš išorės, o tai ir yra svarbiausia prielaida naudoti juos kartu su dušo padėklais. Sifonus Standard ir Professional išsiskiria medžiagos, iš kurių pagamintas jų dangtelis. Sifonas Professional su metaliniu dangteliu, o sifonas Standard – plastmasiniu dangteliu su metaline danga. Šiuos sifonus mes rekomenduojame kombinuoti su dušo padėklais Galaxy Pro. Giliam padėklui su sėdyne Sabina mes siūlome sifoną Sabina su anga sifonui ir pratekėjimu 52 mm. Vanduo nuteka naudojant „ClickClack sistemą“ (paspaudus sifono dangtelį vandens nutekėjimas sustabdomas, pakartotinai paspaudus vandens nutekėjimas tęsiamas).

Pakankama pralaidos galia
Sifonai RAVAK geba išleisti vandens ne mažiau kaip 30 l per minutę, o tai leidžia juos naudoti dušo kabinose su hidromasažinėmis sienelėmis.

Lengvai valomi
Lengva prieiga prie sifono ir išvalymas – Jūsų ramybės garantija. Jūs galite nesirūpinti, kad sifonas užsiterš ir Jums reikės ieškoti santechniko jį suremontuoti.

Bet kuriam RAVAK padėklo modeliui
Siūlome trijų rūšių RAVAK sifonus, tai suteikia Jums galimybę pasirinkti tam tikram padėklui būtent tą sifoną, kuris geriausiai jam tinka.

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR     
X01304 Sifono redukcija 40/50 mm 2,99 2,99