Youtube Instagram

Baldai, praustuvai, tualeto

Spintelė po praustuvu SDD Classic 600

Spintelė po praustuvu SDD Classic 600

Klasikinė spintelės forma su populiariu atidarymo būdu. Ergonomiškos gaminio formos supaprastina atidarymą, o viduje sukuriama daug erdvės daiktams sudėti.


Serija Baldai Classic

Nepamirštama klasika

Vonios kambario balduose Classic dizaineriai sujungė paprastumą ir praktiškumą. Kuklias linijas pabrėžia elegantiška ovali minimalistinio stiliaus rankenėlė.

Vonios kambario baldai Classic

Didelis dydžių pasirinkimas

Serijoje Classic pristatomi mini praustuvai, kurie labiausiai tinka tualeto patalpai ir dvigubi praustuvai visai šeimai. Visų dydžių praustuvams pritaikysite spinteles.


Vonios kambario baldai Classic

Patogiai suplanuoti

Kiekvieno modelio spintelės Classic suprojektuotos taip, kad būtų pakankamai erdvės daiktams, ir tuo pačiu baldas taupytų kambario erdvę. Didžiausioje spintelėje dvigubam praustuvui sumontuotas žemas stalčius su atskiromis pertvaromis smulkiems daiktams laikyti.


Vonios kambario baldai Classic

Galite rinktis iš kelių spalvų

Kad vonios baldai Classic gražiai atrodytų bet kuriame vonios kambaryje, galite rinktis iš keturių siūlomų spalvų: balta, beržo, latte ir cappuccino.

Techninė informacija

  • dydis (pxgxa): 60 x 49 x 47 cm
  • medžiaga: impregnuota plokštė MFPB ir MDF
  • spalvinis korpuso variantas: latte/balta
  • spalvinis durų variantas: blizgi balta
  • Garantija: 5 metai

Spintelė SDD Classic, montuojama po to paties dydžio praustuvu Classic. Spintelės durys yra varstomos, o viduje daug erdvės daiktams sudėti (aukštis - 40 cm). Korpusas tiekiamas sutvirtintas, įskaitant ir montavimo rinkinį (varžtus, vyrius, dangtelius). Spintelė tvirtinama prie sienos. Norint sukurti vientiso stiliaus vonios kambarį rekomenduojame spintelę po praustuvu SDD Classic kombinuoti su kitais koncepcijos Classic gaminiais (praustuvais Classic, veidrodžiu Classic, aukšta spintele SB Classic), RAVAK maišytuvais ir kitais gaminiais.

5 metų garantijaKoncepcijaImpregnavimas nuo drėgmės
Spintelė po praustuvu SDD Classic 600

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X000001087 600 x 490 x 470 SDD Classic 600 latte/baltas 199,- 199,00

Duomenys atsisiųsti

27,8 MB