Youtube Instagram

Vandens maišytuvai

Trijų dalių vonios maišytuvas Puri black

Plokštumoje montuojamas vonios vandens maišytuvas Puri black 

PU 026.20
Trijų dalių maišytuvas Puri black tinka montuoti į vonios kraštą arba į plokštę už vonios. Gaminį sudaro trys pagal dizainą suderinti komponentai. Maišytuvas užtikrina lengvą vandens temperatūros reguliavimą ir patogų perjungimą iš vonios pripildymo į prausimąsi duše. Vandens temperatūrą ir naudojimo būdą (vonia / dušas) galima valdyti tiesiog pasukant svirtį. Paskutinėje ertmėje slepiasi ištraukiamas rankinis dušas. 
Juodos spalvos vonios maišytuvai atrodo prabangiai ir maloniai pagyvina visą vonios kambarį.

Įvertinimas:
Įvertinimas:


Serija Vonios maišytuvai

Iš vonios maišytuvų Puri black serijos galite rinktis prie sienos montuojamą variantą arba trijų dalių maišytuvą, skirtą montuoti į vonios kraštą arba į karkaso plokštę už vonios. Trijų dalių maišytuvas užtikrina puikią vandens temperatūros kontrolę ir patogų perjungimą iš vonios pripildymo į prausimąsi duše. Sieninis vonios vandens maišytuvas Puri black yra unikali naujiena vandens maišytuvų rinkoje! Jo išskirtinumas slypi neeiliniame valdymo sistemos sprendime. Vandens maišytuvo paviršiaus vizualiai nedarko vonios/dušo perjungiklis, jis integruotas pačiame jo korpuse. Vandens temperatūrą ir panaudojimo būdą (vonia/dušas) galima patogiai reguliuoti sukiojant svirtelę į šalis. Vonios maišytuvas be matomo perjungiklio tampa prabangiu kiekvienos vonios aksesuaru. Juodos spalvos Puri maišytuvams suteikiama 5 metų garantija.

Įvertinimas:
Įvertinimas:

Techninė informacija

  • kasetė (skersmuo, medžiaga): 40 mm, keraminis
  • spalva: juoda matinė
  • Maišytuvo garantija: 5 metai
  • tinka: prie visų vonių su pakankamu viršutinio vonios krašto ar plokštumos pločiu (City / City Slim, Formy 01, Freedom W, Gentiana, 10°)

Trijų dalių Puri black maišytuvas turi specialią besisukančią kasetę su vonios / dušo perjungimu. Pasukus svirtį į dešinę (dušas) arba į kairę (vonia) reguliuojama tik vandens temperatūra, o ne vandens srovė, kuri yra stabili. Maišytuve yra ištraukiamas dušas su viena 175 cm ilgio metaline žarna.
Vonios kambario vientisam sprendiniui ir dizaino dermei rekomenduojame kombinuoti su kitais Puri black vandens maišytuvais. Išoriniam valymui rekomenduojame naudoti valymo priemonę RAVAK Cleaner Chrome.

5 metų garantijaEasyClean (dušo galvutės)EasyTwistRavak Cleaner ChromeFlexiFlowEasyClean (aeratorius)
Trijų dalių vonios maišytuvas Puri black

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X070186 Vonios krašto maišytuvas Puri black, PU 026.20 399,- 399,00