Youtube Instagram

Vandens maišytuvai

Vandens maišytuvai Flat black

Grakščių linijų harmonija

Tai harmoningas vandens maišytuvų pasiūlymas, padedantis vonios kambaryje išlaikyti estetinę dermę. Švelnios, lyg tekančio vandens formos sudaro harmoningą derinį su leidžiamo vandens tėkme. Vizualią dinamiką galutinei vandens maišytuvo formai suteikia suapvalintų ir tiesių plokštumų kombinacija. Matinės juodos spalvos maišytuvai gali būti derinami su bet kokia kita spalva ir pritaikyti įvairiems vonios kambario dizainams.

Vodovodní baterie Flat black

Naujos serijos maišytuvų pasiūlymas

Devyni vandens maišytuvų modeliai, įskaitant ir keturių elementų vonios pastatomą vandens maišytuvą, patenkins kiekvieno iš Jūsų reikalavimus vonios kambaryje, o suderintas vandens maišytuvų dizainas į vonios kambarį įneš harmonijos.  


Vodovodní baterie Flat black

Dizainas, kuris supranta vandenį

Vandens maišytuvo Flat black forma yra tobulos lygių plokštumų ir švelnių formų kombinacijos įsikūnijimas. Nuoseklios ir takios jų linijos susilieja su vandens tėkme. Kiekvienas vandens maišytuvo rankenėlės panaudojimas dėl vandens maišytuvo Flat black tampa reginiu.


Vodovodní baterie Flat black

Praktiškumas

Kokybiška keraminė kasetė leidžia valdyti švelniai ir sudaro galimybę labai tiksliai reguliuoti vandens temperatūrą ir tėkmę. Kompleksinė ilgesnė garantija visiems Flat vandens maišytuvams yra 5 metai.