Instagram Pinterest Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Veidrodis BeHappy II

Veidrodis BeHappy II

Puikiai papildo vonios kambarį BeHappy II. Veidrodis su lentynėle ideliai dera su praustuvu BeHappy II.


Serija BeHappy II

Profesionaliai apgalvotas gaminių komplektas, skirtas tiek mažiems, tiek didesniems vonios kambariams. Ravak siūlo BeHappy II koncepcijos pakreiptos formos vonią ir virš jos pakabinamą asimetrišką praustuvą, taip pat klasikinės formos praustuvą su spintele reikmėms susidėti. Vonia BeHappy II savo paprastomis linijomis ir estetišku grožiu lengvai įsilieja į bet kokio stiliaus vonios kambarį, taupo vietą ir suteikia neapsakomą komfortą maudantis.

Vonios kambario baldai BeHappy

Populiarios koncepcijos augimas

Vonios kambario baldai BeHappy II dera su to paties pavadinimo praustuvu ir vonia. Esminis koncepcijos BeHappy II privalumas – galimybė mažoje erdvėje sutalpinti visus reikalingiausius vonios kambario elementus. Ši klientų pamėgta koncepcija siūlo du praustuvo įrengimo variantus – praustuvas įrengtas virš vonios arba praustuvas, įrengtas šalia vonios kartu su tos pačios koncepcijos spintele.


Vonios kambario baldai BeHappy

Praktiškumo ir estetikos darna

Dizaineris Kryštof Nosál sukūrė veidrodį ir spintelę taip, kad ji patikimai tarnautų, sutalpintų kuo daugiau reikmių, atrodytų elegantiškai ir stiliaus požiūriu derėtų su vonia. Spintelė ne dominuoja vonios kambario erdvėje, o tiesiog puikiai su ja dera.


Vonios kambario baldai BeHappy

Paprastas montavimas

Baldai tiekiami sumontuoti, tereikia pritvirtinti prie sienos ir jais naudotis.

Techninė informacija

Veidrodis BeHappy II išsiskiria itin praktiška, balta lakuota lentynėle. Norint sukurti vientiso stiliaus vonios kambarį rekomenduojame veidrodį BeHappy II kombinuoti su kitais koncepcijos BeHappy II gaminiais (tiesiu praustuvu BeHappy II, kampiniu praustuvu BeHappy II, praustuvo spintele BeHappy II) ir kitais RAVAK gaminiais.

5 metų garantijaKoncepcijaImpregnavimas nuo drėgmės
Veidrodis BeHappy II

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X000001099 530 x 110 x 740 Veidrodis BeHappy II 530 balta 149,- 149,00

Duomenys atsisiųsti