Google+ Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Veidrodis Evolution

Veidrodis Evolution

Veidrodis su praktiška lentyna, kurios ypač blizgus išorinis vaizdas pakartoja visos koncepcijos Evolution stilių.

Serija Baldai Evolution

Išskirtinis ir harmoningas

Unikalaus ir tuo pačiu praktiško dizaino spintelės ir praustuvai Evolution. Ovali praustuvų forma sklandžiai pereina į spintelės priekinę apdailą. Kartu su neeilinės formos vonia, kuri buvo įvertinta kaip pažangiausias santechnikos gaminys, visa koncepcija išsiskiria savo unikalia forma.

Vonios kambario baldai Evolution

Kiekvienas Evolution gaminys atrodys išskirtinai

Koncepcija Evolution išsiskiria suderintu, kelių nesuderinamų principų. Visi koncepcijos gaminiai puikiai atrodo pavieniui, o kartu sukuria grožio ir praktiškumo simfoniją.


Vonios kambario baldai Evolution

Patogiai komplektuosite

Spintelių Evolution, savaime užsidarantys stalčiai su įmontuota atvėrimo sistema „push/pull“ yra talpūs, turėsite pakankamai daug vietos daiktams susidėti. Ovalios linijos pabrėžia koncepcijos eleganciją. Veidrodžiuose įmontuotas LED apšvietimas, prie jo galima derinti stiklinę 6 mm lentynėlę su metaliniais chromuotais laikikliais ir suapvalintomis priekinėmis kraštinėmis derančia prie to paties pavadinimo praustuvo.


Vonios kambario baldai Evolution

Išskirtinis dizainas

Koncepciją Evolution kūrė žymi dizaino studija Nosal, ši studija garsėja „kitokiu“ požiūriu kasdienio naudojimo daiktams, todėl ši koncepcija ypatinga ir išsiskirianti savo dizainu. Baldų kompozicijos grožį pabrėžia baltos blizgančios baldų durelės.

Techninė informacija

  • matmenys (p x g x a): 70 x 12,5 x 70 cm
  • spalvinis korpuso variantas: baltas blizgesys
  • garantija: 5 metai

Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama veidrodį kombinuoti su kitais koncepcijos Evolution gaminiais (praustuve Evolution, spintele po praustuve SD Evolution arba SDS Evolution) ir kita RAVAK produkcija

Veidrodis Evolution

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR
X000000781 700 x 125 x 700 Veidrodis Evolution N baltas 139,00

Duomenys atsisiųsti

21,2 MB