Google+ Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Veidrodis ir lentynėlė Evolution

  • veidrodis su integruotu šviestuvu
  • dydis 700 x 600 x 30 mm (p/g/a)
  • spalva: balta
  • komplektuojamas su stikline lentynėle Evolution ( dydis 700 x 6 x 160 mm) ir praustuvu Evolution 

Norėdami sukurti vientisą vonios kambario dizainą, veidrodį ir lentynėlę derinkite su kitais koncepcijos Evolution gaminiais.

Serija Baldai Evolution

Išskirtinis ir harmoningas

Unikalaus ir tuo pačiu praktiško dizaino spintelės ir praustuvai Evolution. Ovali praustuvų forma sklandžiai pereina į spintelės priekinę apdailą. Kartu su neeilinės formos vonia, kuri buvo įvertinta kaip pažangiausias santechnikos gaminys, visa koncepcija išsiskiria savo unikalia forma.

Vonios kambario baldai Evolution

Kiekvienas Evolution gaminys atrodys išskirtinai

Koncepcija Evolution išsiskiria suderintu, kelių nesuderinamų principų. Visi koncepcijos gaminiai puikiai atrodo pavieniui, o kartu sukuria grožio ir praktiškumo simfoniją.


Vonios kambario baldai Evolution

Patogiai komplektuosite

Spintelių Evolution, savaime užsidarantys stalčiai su įmontuota atvėrimo sistema „push/pull“ yra talpūs, turėsite pakankamai daug vietos daiktams susidėti. Ovalios linijos pabrėžia koncepcijos eleganciją. Veidrodžiuose įmontuotas LED apšvietimas, prie jo galima derinti stiklinę 6 mm lentynėlę su metaliniais chromuotais laikikliais ir suapvalintomis priekinėmis kraštinėmis derančia prie to paties pavadinimo praustuvo.


Vonios kambario baldai Evolution

Išskirtinis dizainas

Koncepciją Evolution kūrė žymi dizaino studija Nosal, ši studija garsėja „kitokiu“ požiūriu kasdienio naudojimo daiktams, todėl ši koncepcija ypatinga ir išsiskirianti savo dizainu. Baldų kompozicijos grožį pabrėžia baltos blizgančios baldų durelės.

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR
X000000398 700 x 600 x 30 Veidrodis Evolution su LED šviestuvu baltas 0,00
X000000399 700 x 6 x 160 Stiklinė lentynėlė Evolution su chromuotais laikikliais 0,00

Duomenys atsisiųsti