Google+ Youtube

Baldai, praustuvai, tualeto

Veidrodis M 560 Rosa

Veidrodis M 560

Patogus vertikalios formos veidrodis dėmesio nereikalauja, tieiog patikimai tarnauja. Jo praktinę vertę didina viršutinis pašvietimas.

Serija Rosa

Универсально применимый

Apvalios vonios baldų ir praustuvų Rosa linijos tai vonios Rosa tesinys. Derinant koncepciją Rosa vonios kambario ervę naudosite ekonomiškai. Platus dydžių pasirinkimas neribos galimybių tiems kurie turi nedidelius vonios kambarius.

Vonios kambario baldai Rosa

Platus pasirinkimas

Vonios kambario baltdai Rosa papildo praustuvus Rosa. Tas "lengvų" ir "minkštų" linijų derinys atsikartoja vonios Rosa linijose. Norite elegancijos, subtilumo? Visa tai rasite koncepcijoje Rosa.


Vonios kambario baldai Rosa

Tinka visiems

Trijų spalvų spintelių korpusai (beržo, balta), vonios kamariui suteiks išskirtinį stilių. Esame tikri kad šie vonios kambario baltai patenkins net ir išrankiausius. 


Vonios kambario baldai Rosa

Apgalvotas dizainas

Vonios baldai Rosa atkartoja vonios Rosa linijas. Visa koncepcija ROSA apgalvota iki smulkmenų kad vonios kambario ervė būtų išnaudota ekonomiškai.

Techninė informacija

  • matmenys (p x g x a): 56,5 x 3 x 80 cm
  • spalvinis korpuso variantas: baltas blizgesys
  • garantija: 5 metai

Veidrodis su pašvietimu. Negalima užsakyti spalvos Strip Onyx. Siekiant vientiso vonios kambario sprendimo ir suderinto dizaino, rekomenduojama veidrodį kombinuoti su kitais koncepcijos Rosa gaminiais (praustuve Rosa 56 cm, spintele SDU Rosа), kitais vonios kambarių baldais ir RAVAK produkcija

Veidrodis M 560 Rosa

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR
X000000240 565 x 30 x 800 Veidrodis M 560 beržo 0,00
X000000330 Veidrodis M 560 baltas 199,00

Duomenys atsisiųsti

24,7 MB