Youtube

Prausimasis duše

W SET-100 Free

W SET-100 dušo kabinoms Walk-In Free

Metalinio laikiklio ir ir atramos rinkinys saugiai išlaiko savo vietoje didelius stiklo plotus ir užtikrina visos dušo kabinos Walk-In Free 160 stabilumą.

Serija

Pilnai sukomplektuoti koncepcijų Brilliant ir Walk-In gaminiai susideda iš dviejų atskiromis eilutėmis užsakomų dalių!

B SET
Būtina atskirai įsigyti Brilliant koncepcijos dušo kabinos stiklus, dušo duris arba stacionarias sieneles, taip pat ir metalines dalis, taip vadinamą B SET. B SET sudaro laikikliai, vyriai, rankena, montavimo rinkinys, o tam tikruose komplektuose ir Brilliant laikikliai. Ilgą arba trumpą stiklo laikiklį net ir mažiausio dydžio dušo kabinoms galima įsigyti atskirai (papildomai).

W SET
Norint įsigyti pilną Walk-In koncepcijos produktą būtina įsigyti stacionarias stiklo sieneles Walk-In vienoje pakuotėje, taip pat ir laikiklius, užtikrinančius visos dušo kabinos stabilumą, supakuotus atskirai, kitoje pakuotėje – taip vadinamą W SET. W SET sudaro metaliniai laikikliai ir atramos.

Kitas konstrukcines galimybes, ir ne tik Walk-In gaminių atveju, Jūs galite išnaudoti užsisakydami per nestandartinių gaminių konfigūratorių nestandartas.ravak.lt, kur Jūs galite pasirinkti pageidaujamus dalykus (tipą, plotį, aukštį).

Techninė informacija

Metalinių dušo kabinos Walk-In Free 160 dalių rinkinys.
W SET sudaro:

  • subtilus laikiklis – 2 vnt.
  • atrama – 2 vnt.
  • montavimo rinkinys

Dušo kabinos stabilumą užtikrina 2 metalinės atramos ir 2 subtilūs laikikliai, susidedantys iš chromuotų galų (siena + stiklas), sujungtų su aliumininiu profiliu – paviršius bright alu arba juodas.

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR
GWD01000A097 W SET-100 Free 169,00
GWD010003021 W SET-100 Free black 235,00