Instagram Pinterest Youtube

Koncepcija 10°

Koncepcija 10°
Parodytų produktų skaičius

Vonios kambarys, kuriame viskas dėl Jūsų

Vienkartinės, spontaniškai gimstančios idėjos rinkoje greitai išnyksta. Tuo tarpu idėjos, kurios yra kruopščiai apgalvotos, kurios viena su kita yra susijusios koncepcijos prasme ir, kurios tinka kiekviename kontekste, tokios idėjos ilgai išlieka ir yra ypatingai vertinamos. Būtent tokia yra nuolatos auganti koncepcija 10°, kuri jau dabar už savo originalų dizainą yra pelniusi ne vieną tarptautinį apdovanojimą. Visi šios serijos elementai savo stiliumi apjungia vieną visumą, tad iš nuolat besiplečiančios koncepcijos gaminių tinkantį variantą atras tiek klasikos mėgėjai, tiek pirkėjai, vietos taupymo sumetimais ieškantys asimetrinio varianto.
Skaičius 10 reiškia, kad kiekvienas 10° koncepcijos gaminys buvo pasuktas arba palenktas dešimties laipsnių kampu. Ši gaminių savybė buvo sukurta patogesniam vonios kambario elementų naudojimuisi. Šis išradingas ir paprastas sprendimas atsispindi klasikinėje 10° kampu pasuktoje vonioje, taip pat erdvioje dušo kabinoje, kurioje posūkio kampas sukuria papildomos vietos kosmetikai susidėti. Pasukimas ir palenkimas taip pat būdingas šios serijos praustuvams, baldams ir maišytuvams. Klasikos mėgėjams koncepcija 10° siūlo stačiakampę vonią, stačiakampę dušo kabiną ir klasikinės formos praustuvą. Tuo tarpu ieškantiems asimetrijos RAVAK siūlo asimetrinius gaminių sprendimus. Visus koncepcijos 10° elementus sieja vieningas stilius, aukšta medžiagų kokybė ir autorinis dizainas, sukurtas čekų dizainerio Kryštof Nosál.

video 10°

Koncepcija 10°

Įkvėpti sprendimo patirties

Koncepcijos autorius – studija Design Nosal, turinti daug patirties kuriant gaminių dizainą. Ji parengė praktišką sprendimą, atsižvelgdama į Jūsų praleistą laiką vonios kambaryje.


Koncepcija 10°

Šiuolaikinė elegantiško klasikinio stiliaus traktuotė

Koncepcija 10° įkūnija paprastą klasiką, transformuotą pagal šiuolaikinius reikalavimus ir klientų pageidavimus. Jums labiau patinka klasikinė stačiakampė vonia? Įsigykite ją ir galėsite įvertinti visus vonios kambarių inovacinių sprendimų privalumus.


Koncepcija 10°

Universalus dizainas

Šioje koncepcijoje nereikia vienu metu naudoti visus sudedamuosius jos elementus. Atskiri gaminiai gali būti taikomi savarankiškai ir tai niekaip nepaveiks jų praktinės naudos.