Instagram Pinterest Youtube

Apie mus

Sutelkiame dėmesį į tai, kad moderniame vonios kambaryje viskas turi būti apgalvota iki smulkmenų, pritaikant visapusiškus sprendimus. Savo klientams siūlome vonias, dušo kabinas ir duris, vonias su vandens masažo sistemomis, praustuvus, vonios kambario baldus, vandens maišytuvus bei vonios kambario aksesuarus.

Esame didžiausias vonios įrangos gamintojas Čekijoje ir vienas pagrindinių žaidėjų Europos rinkoje, tad savo klientams garantuojame atsakingą požiūrį, stabilumą, tęstinumą ir patikrintą visų mūsų gaminių kokybę.

Įmonės istorija

Įmonės istorija

RAVAK įmonė įkurta 1991 metais, kaip uždaroji akcinė bendrovė. 1997 metais įmonė tapo akcine bendrove, o įmonės pavadinimas sudarytas iš įkūrėjų šeimų pavardžių – Vařekových ir Kreysových. Iki šiol abi šeimos aktyviai dalyvauja įmonės valdyme.

RAVAK dizainas

RAVAK dizainas

Mūsų pagrindinis tikslas yra dizainas, glaudžiai susijęs su meno ir estetikos pasauliu. Savo klientams reguliariai pristatome originalius gaminius, atspindinčius konkretaus autoriaus idėjas. Bendradarbiavimui mes renkamės dizaino studijas, sėkmingai kuriantį konkurencingą dizainą ne tik Čekijos, bet ir tarptautinėje rinkoje.

RAVAK medžiagos ir technologijos

RAVAK medžiagos ir technologijos

Daugelio metų patirtis, naujausios technologijos ir aukščiausios kokybės medžiagos užtikrina RAVAK gaminių kokybę.

Kodėl RAVAK

Kodėl RAVAK

Visi nori turėti gražų vonios kambarį, neidami į kompromisus dėl savo poreikių. RAVAK gaminiai ir projektai sukuria tokį vonios interjerą, kuriame telpa viskas, ko reikia duše arba vonioje.

Nuoroda RAVAK

Nuoroda

Kaip vanduo nepripažįsta žmogaus sukurtų apribojimų, taip ir mūsų gaminiai nežino ribų. Mūsų gaminius rasite daugiau nei 50 pasaulio šalių, garsiausiuose viešbučiuose, įmonėse bei privačiose rezidencijose. Visur, kur klientai vertina patikrintą prekės ženklą, kokybę ir originalų dizainą.

Parodos ir mugės

Parodos ir mugės

RAVAK prekės ženklo gaminiai nuolat dalyvauja tarptautinėse bei Čekijoje rengiamose parodose. Svarbiausios iš jų yra statybos paroda „ISH“ Frankfurte, bei "Mosbuild" Maskvoje. Tuo pat metu RAVAK stengiasi būti vienu svarbiausių žaidėjų meno ir dizaino srityje. Meniniai mūsų dizainerių pasiekimai pristatomi "Designblok", Prahos mados ir dizaino savaitėje.

Apdovanojimai RAVAK

Apdovanojimai

Per savo veiklos metus RAVAK prekės ženklas ne kartą tapo nacionalinių ir tarptautinių konkursų nugalėtoju. Mūsų dizainerių sprendimai nuolat yra nominuojami metiniams Čekijos akademijos dizaino apdovanojimams „Czech Grand Design“, specialiam visuomenės simpatijų apdovanojimui („Elle Decoration Award“), o 2015 m. viena iš vonios serijų („10°“) buvo pristatyta Europoje ir 2015 m. gavo „Red Dot“ apdovanojimą už novatorišką dizainą. Pasikliaukite ekspertų nuolat tobulinamu dizainu.

Susisiekite RAVAK

Susisiekite

Domina techninių problemų sprendimai ar norite mūsų paklausti?