Instagram Pinterest Youtube

Paslaugos

RAVAK gaminių garantija

Perkantysis vartotojas pagal įstatymus turi teisę gauti 2 metų garantiją įsigytiems RAMAK gaminiams. Garantinis laikotarpis skaičiuojamas nuo pirkinio atsiėmimo dienos, garantiniame dokumente nurodytos pardavimo data, arba nuo sertifikuoto subjekto perdavimo naudojimuisi dienos (jeigu toks perdavimas įvyks per tris dienas nuo gaminio įsigijimo).
Į garantinį laikotarpį neįskaičiuojamas laikotarpis nuo paslaugos pareiškimo iki laiko, kai pirkėjas privalo pasiimti prekę po atlikto jos garantinio remonto.

RAVAK gaminiai atitinka griežčiausius kokybės reikalavimus,
todėl Jūsų pasirinktai prekių rūšiai nemokamai suteiksime
PRAILGINTĄ GAMINIŲ GARANTIJĄ!

Vonios

Visoms vonioms suteikiame 30 metų garantiją. Garantijos sąlyga yra originalių RAVAK atramų (kojelių) panaudojimas atitinkamam vonios tipui pagal montavimo instrukciją.
Atskiriems vonios nutekamiesiems komplektams suteikiame 3 metų garantiją.

Dušo kabinos ir dušo durys 

Visoms dušo kabinoms ir durims suteikiama 5 metų garantija (galioja nuo 2019.01.01).
Techniniam sprendiniui AntiBlock (slankiojanti durų uždarymo ir atidarymo sistema) pagal testais nustatytą minimalų 1 000 000 atidarymų kiekį suteikiame 10 metų garantiją.

Dušo padėklai

Dušo padėklams iš lieto marmuro suteikiame 5 metų garantiją (galioja nuo 2017.01.01).
Padėklų sifonams suteikiame 3 metų garantiją.

Dušo sėdynės

Suteikiame 10 metų garantiją visoms Chrome ir OVO II dušo sėdynėms (nuo 2020 06.01).

Nutekamiesiems latakams ir padėklų sifonams

Nerūdijantiems nutekamiesiems latakams (atitinkamai, įtvirtintoms dalims) suteikiame 25 metų garantiją. Nerūdijančio nutekamojo latako keičiamoms dalims galioja 3 metų garantija.
Plastikiniams nutekamiesiems latakams ir grindų sifonui suteikiame 6 metų garantiją. Keičiamiems elementams suteikta 3 metų garantija.

Praustuvai

Praustuvams suteikiame 5 metų garantija. (Nuo 2021. 03. 01). Praustuvų priedams (praustuvo išleidimo sistemoms ir sifonams) suteikiame 3 metų garantiją.

Vonios kambario baldai

Visiems vonios kambario baldams suteikiame 5 metų garantiją (galioja nuo 2017.01.01).

Maišytuvai

Visiems maišytuvams* suteikiame pratęstą penkerių metų garantiją.
Potinkinių maišytuvų po tinku esančios baterijos pagrindiniam elementui *R-box suteikiame pratęstą dešimties metų garantiją.
Suteikiame pratęstą penkerių metų garantiją vonios kambario aksesuarams.
Penkerių metų garantija netaikoma maišytuvų priedams, kuriems taikoma dvejų metų garantija.

*Pratęstos garantijos vandens maišytuvams sąlygos: maišytuvai turi būti sumontuoti su filtrais prie jungčių, prie namo ar buto vandens įvado turi būti įrengta filtravimo sistema (min. 300μm). Maksimali rekomenduojama karšto vandens temperatūra įvade yra 65°C. Rekomenduojamas maksimalus vandens slėgis: 0.5 MPa.

Unitazai ir bidė

Unitazams ir bidė suteikiama 10 metų garantija (galioja nuo 2019.01.01). Sanitarinės keramikos aksesuarams (dangčiams-sėdynėms ir  valdymo klavišams) suteikiama 3 metų garantija.

WC moduliai

WC moduliui ir bidė moduliui (atitinkamai, potinkiniam bidė rėmui) taikome 10 metų garantiją. Modulių keičiamiems elementams suteikta 3 metų garantija.

Garantija netaikoma:

  • defektams, atsiradusiems dėl netinkamo įrengimo, neatitinkančio nurodymų, išdėstytų montavimo instrukcijoje ir statybinio pasirengimo
  • defektams, atsiradusiems dėl netinkamo naudojimo arba priežiūros
  • esant didesniam gaminio susidėvėjimui nei įprastai naudojant
  • esant mechaniniam ar kitokiam gaminio pažeidimui, susidarius nenumatytai situacijai (pavyzdžiui, kilus gaisrui)
  • defektams, atsiradusiems dėl gaminio naudojimo ne vonios kambaryje (už jo ribų), netinkamomis arba ekstremaliomis sąlygomis (pavyzdžiui, saunoje, eksterjere ir t.t.)
  • defektams, apie kurių atsiradimą pirkėjas buvo iš anksto informuotas raštu ir dėl kurių gaminiui buvo pritaikyta nuolaida nuo pradavimo kainos. Prekės defektu nepripažįstamos panaudotos medžiagos savybės, leistinos pagal privalomas normas.

Išsamesnę informaciją rasite skyriuje Paslaugos.

Garantija

Garantiją ir prekės įsigijimo dokumentą (atitinkamai, profesionalaus įrengimo dokumentą) patikimai saugokite visą garantijos galiojimo laikotarpį.
Kartu su preke Jums bus pristatytas ir neužpildytas garantijos blankas (jeigu jis nepridėtas, garantija yra laikoma PVM sąskaita faktūra, kuri Jums bus atsiųsta kartu su preke, o taip pat ir elektroniniu paštu po prekės pristatymo).
Garantiją Jums mielai patvirtinsime mūsų parduotuvėse arba tai padarys pardavėjas po to, kai pateiksite mokestinį dokumentą ar jo kopiją. Garantiją, žinoma, mes galime Jums atsiųsti ir paštu – garantijos blanką kartu su savo užsakymo numeriu arba nukopijuota faktūra pateikus adresu:

UAB "Ravak Baltic"
Butrimonių g. 5
LT-50203, Kaunas
LIETUVA

Patvirtintą garantiją grąžinsime Jūsų adresu, nurodytu užsakyme (jeigu nenurodysite kito).

Garantijos neteikiame iš karto, sudarome Jums galimybė pirmiausiai prekę kruopščiai patikrinti ir išbandyti.