Instagram Pinterest Youtube

Koncepcija Rosa

Koncepcija Rosa
Parodytų produktų skaičius

Gudrus vonios kambario sprendimas

Jūs ieškote savo vonios kambariui ko nors praktiško, patvaraus ir nesenstančio? Pasirinkite koncepciją Rosa, kuri remiasi asimetriška vonia. Ši koncepcija priklauso prie populiariausių santechnikos gaminių. Rinkitės originalą, rinkitės RAVAK sukurtą koncepciją Rosa.

Koncepcija Rosa

Idealiai apgalvota

Visi koncepcijos Rosa gaminiai buvo sukurti pagal tam tikrus mūsų klientų pageidavimus ir reikalavimus. Atskiri koncepcijos komponentai dėl savotiško dizaino ir funkcionalumo taupo vonios kambario vietą, tuo pačiu užtikrindami patogų erdvės panaudojimą.


Koncepcija Rosa

Bet kuriai erdvei

Koncepcija Rosa siūlo Jums rinktis iškart iš trijų vonios modelių, kurie skiriasi vienas nuo kito pirmiausia dydžiu ir dizainu. Nuo pačios mažiausios Rosa 95 vonios, kurios plotis tik 95 cm, iki patogios Rosa II vonios, kurios ilgis 170 cm ir plotis 105 cm. Prie kiekvienos vonios numatyta vonios sienelė, idealiai pakartojanti  vonios formą, ir kiti to paties stiliaus gaminiai.


Koncepcija Rosa

Didžiulis pasirinkimas

Koncepcija Rosa nesibaigia asimetriška vonia, tai yra vientisas pasiūlymas, apgalvotas iki smulkiausių detalių. Rinktis galite vonios sienelę, kelių variantų praustuvus, vonios kambario baldus ir vandens maišytuvus