Youtube

Gaminiai

Naujienos

picture

Nauja tema Jūsų vonios kambariui – panaudokite juodus akcentus

Ten, kur tikimasi baltos, žvilgsnį traukia tik juoda. Naujos juodos spalvos dušo kabinos, sienelės ir sėdynės suteiks vonios kambariui gilumos ir patrauklumo, nes juoda yra elegancijos karalienė, ji sudaro ne tik spintos, tačiau ir bet kukio kito šiuolaikiško interjero pagrindą. Santūriai panaudoti juodi akcentai vonios kambario įrangoje nepaklūsta laiko tėkmei ir lengvai suderinami. RAVAK siūlo naujas dušo kabinas Walk-In (Wall, Corner, Free tipai) su juodais šoniniais profiliais, laikikliais ir atramomis, puikiausiai pabrėšiančiais didžiulių masyvaus saugaus stiklo plotų tyrą grožį. Dušo kabinų Pivot juoda spalva pasireiškia subtiliu metaliniu rėmu, rankenose ir vyriuose, kurių dėkluose sukasi praktiškai nesunaikinamas metalinis kaištis. Pastarasis dušo kabinai suteikia garantiją, kad ji atsidarinės be problemų. Dušo kabiną ta pačia banga užlies ir nuleidžiama sėdynė iš OVO P arba OVO B serijos, juoda metalinė konstrukcija suderinta su tyru, baltos pieno spalvos ar oranžiniu sėdynės plotu.

picture

Dušo kabinos ir durys Blix Slim

Klientų požiūriu viena iš sėkmingiausių RAVAK dušo kabinų sulaukė vizualaus atjaunėjimo laikų. Naujas paplonintas rėmas suteikia dušo kabinai Blix Slim naujo šarmo ir energijos, bet išlaiko jos mėgstamas savybes, tokias, kaip tyliai užsidarančių durų sistema, neleidžianti stumdomoms dalims kryžiuotis ir užsikirtinėti, arba praktiškas durų išjungimo mechanizmas, įgalinantis apačioje durų dalį pakreipti tam, kad būtų tobulai išvalytos visos sunkiai prieinamos vietos. Dušo kabinas Blix Slim gaminame ketvirčio apskritimo formos arba kampines, taip pat ir kaip dušo duris, tinkamas nišai.

picture

Laisvai pastatoma vonia ir praustuvas SOLO

Dizainerio Kryštofo Nosálo naujosios vonios paantraštė galėtų būti „Solo tobuloms formoms“, nes autorius joje inovatyviai sujungė dvi paprasčiausias formas – stačiakampį pagrindą, suteikiantį voniai vizualaus stabilumo, ir ovalią viršutinę partiją, sukeliančią maloniai raminantį pojūtį. Savo minimalistine išraiška akrilinė vonia SOLO dominuoja vonios kambaryje, ir ne tik dėl jos nepriklausomybės erdvėje. Stiliaus prasme su ja dera SOLO praustuvas, montuojamas ant plokštės, pagamintas iš lieto marmuro. Vonia tinka ir maudymuisi dviese dėka nutekėjimo, esančio viduryje, bei lengvo, abiejose pusėse simetriško nugaros linkio.

picture

Universali spintelė po praustuvu, montuojamu ant plokštės

Dizaino perlas su didžiule erdve daiktams susidėti. Praustuvas, sumontuotas ant plokštės yra šiuolaikiškų vonios kambarių absoliuti tendencija. Prie jo, aplinkui, sukuriama daugybė vietos ir galimybė įsirengti vandens maišytuvą pagal individualius pageidavimus. Bet kur vonios kambarytje suslapstyti vis didėjantį smulkmenų skaičių? Spintelėje. Nauja universali spintelė SUD po praustuvais, montuojamais ant plokštės, turi talpų, užsifiksuojantį stalčių, ir nors be lakuotos baltos versijos galima susigundyti vykusia riešuto arba ąžuolo ar satino medžio versija, pastaroji taipogi labai atspari vandeniui. Jos išorinis atsparumas vandeniui yra kompleksinis dėka korpuso, pagaminto iš giliai impregnuotos medžiagos, paviršiuje dar padengtos nelaidžia folija. Spintelės dizainas jau iš pirmo žvilgsnio patraukia dėmesį neįprastais užapvalintais kampais ne tik priekinėje dalyje, bet ir prie sienos, tai pat ir elegantiška aliuminine rankena.

picture

WC Classic RimOff

Technologija, kuri padeda išlaikyti unitazą tikrai švarų, o dizainas idealiai dera su Classic koncepcija. Tualetas Classic RimOff iš viso neturi krašto linkio, eliminuojama nešvarumų nusėdimo rizika. Be krašto tualeto unitazo viduje neatsiranda jokių nepasiekiamų kerčių, tualeto unitazas yra idealiai lygus, matomas ir nešvarumams tiesiog nėra kur kauptis. Speciali tualeto konstrukcija leidžia tiksliai nuplauti vien tik vandens srautu - nėra jokio poreikio valyti papildomai. WC Classic RimOff dizainas dera stiliumi prie to paties pavadinimo koncepcijos, susidedančios iš keleto vonių, praustuvų, maišytuvų ir vonios kambario baldų. Todėl vonios kambarys, sujungtas su tualetu, gali būti įrengtas parenkant to paties dizaino elementus. Tikslinis tualeto Classic RimOff įdomumas – jo maloniai paprastas montavimas, taip vadinama click sistema. Užtenka tik pakabinti tualetą ant kablių sienoje, pastarieji jį saugiai pritvirtina ir beliks tik užveržti veržles, o tam tikrai nereikalingas sunkaus masyvaus keramikos gabalo prilaikymas.

picture

Nauji ant plokštės montuojami praustuvai, plonasieniai

Praustuvai, montuojami ant plokštės, šiandien yra šiuolaikiško vonios kambario moderni tendencija. Suteikia daugybę galimybių, kaip priderinti plokštę po praustuvu, kur ant jos pritvirtinti praustuvą, kur prie jo įrengti vandens maišytuvą... O prie jų priderintas plonasienis keraminis praustuvas sukuria nepakartojamą vizualinį lengvumą. Plonasienius praustuvus naujai siūlome įvairių formų: klasikinės apskritimo formos praustuvas Uni, ovalo formos praustuvas Ceramic O ar stačiakampis su užapvalintais kraštais praustuvas Ceramic R.