Google+ Youtube

Gaminiai

Naujienos

picture

Vonia City

Elegantiška, erdvi, pastebima. RAVAK pristato naują ypatingai patogią miestietiško stiliaus vonią. Akrilinė vonia City itin erdvi, jos išmatavimai – 180 x 80 cm, o tai leidžia dar labiau atsipalaiduoti vonioje ir mėgautis kasdieniu poilsiu. Jos santūrios ir natūralios formos puikiai atitinka šiuolaikines, niekada nesenstančias miestietiškas interjero tendencijas.

picture

Praustuvas Natural

Lieto marmuro universalaus dizaino praustuvai Natural tinka kiekviename vonios kambaryje, kuriame atskiri elementai ne konkuruoja tarpusavyje, bet atvirkščiai, sukuria praktišką ir elegantišką visumą. Natural Duo – tai naujų matmenų praustuvas, kurio vientisa erdvė tarsi sujungia vonios kambarį. Praustuvai Natural yra montuojami ant plokštės arba tiesiai į sieną. Aukšti praustuvų kraštai sulaiko vandenį praustuvo viduje.

picture

Vonios kambario baldai Chrome ir Classic

Pristatome naujas populiariausių koncepcijų Chrome ir Cassic vonios spinteles su dviem stalčiais. Erdvė po praustuvu padalinta į dvi dalis. Klientui siūloma rinktis iš tos pačios koncepcijos spintelių su vientisa didele erdve ar stalčiumi – stambiems daiktams pasidėti, arba iš spintelių su dviem mažesniais stalčiais.

picture

Dušo kabina Blix su naujo tipo durimis

Stumdomos durys Blix
Slankiojanti durų sistema užtikrina didžiausią dušo kabinos įėjimo plotį, dušo kabina neužima papildomos vietos vonios kambaryje, o vonios kambario grindys nesušlampa.
Stumdomos durys Blix
Naujos trijų dalių stumdomos dušo durys Blix – tai populiariausias pasirinkimo variantas atsižvelgiant į patogų dušo kabinos įėjimą.

picture

Naujo dizaino praustuvas ir vonios kambario baldai Rosa

Praustuvas Rosa – tai stilingas visos koncepcijos akcentas. Praustuvai, kaip ir Rosa vonios, yra asimetriški ir sukurti taip, kad kasdienis vonios kambario naudojimasis taptų dar patogesniu. Ši RAVAK naujovė atspindi atnaujintas supaprastintas linijas, kurios tobulai atitinka dabartines minimalizstinio dizaino tendencijas.

picture

Koncepcija 10°

„Man patinka paprasti daiktai, o asimetriškos vonios dažnai atrodo šiek tiek įmantrios. Todėl aš bandžiau rasti kažką ne tokio sudėtingo. Galiausiai paėmiau klasikinę stačiakampę vonią ir pasukau ją 10 laipsnių kampu. Šis metodas toliau buvo taikomas kuriant praustuvą ir maišytuvus.“ Kryštof Nosál

picture

Laisvai stovinti vonia Freedom R

Paprasta, tiesių linijų moderni vonia be nereikalingų pagražinimų. Natūraliai dominuoja erdvėje, bet „neužgožia“ kitos vonios įrangos.

picture

Dušo kabina Blix, skirta giliam padėklui Sabina

Idealus sprendimas mėgstantiems praustis po dušu, vaikams ar vyresnio amžiaus žmonėms, pageidaujantiems atsipalaiduoti duše. Viena mėgstamiausių dušo kabinų kartu su giliu padėklu Sabina tiks ten, kur nėra vietos klasikinei voniai.

picture

Nauja blizgi dušo kabinų Pivot serija

Nesugadinamas durų varstymo mechanizmas ir populiariausios spalvos apdaila. Naujoji serija Pivot užima garbingą vietą tarp populiariausių RAVAK dušo kabinų.

picture

Sėdynės, skirtos ne tik vonios kambariui

Įsirenkite jas ten, kur netelpa klasikinės kėdės. Jos sulenkiamos, tvirtos, išlaiko didelį svorį ir gali būti montuojamos jau įrengtame kambaryje. Tiks koridoriuose, balkonuose, liftuose, prieškambariuose.

picture

Neslidžios juostelės

Skaidraus dizaino kvadrato arba juostelės formos vonios lipdukai SafeStep, dėl kurių vonios kambaryje judėsite saugiau. Klijuojami ant dušo padėklo, vonios dugno arba ant keraminių plytelių.

picture

Maža vonia Classic

Tiks ir maudytis, ir praustis po dušu. Jos ilgis - vos 120 cm. Pastatę ant šios vonios sienelę arba duris, gausite itin erdvią, patogią ir sandarią dušo kabiną.

picture

Pasukamas dušo stovas

Dušo stovą su viršutiniu ir rankiniu dušu įvertinsite norėdami ir apsiprausti, ir atsipalaiduoti duše. Viršutinio dušo aukštis lengvai reguliuojamas viena ranka.

picture

Vonios kambario baldai Evolution

Viena populiariausių koncepcijų papildyta dviejomis aukštomis spintelėmis, kurios didina koncepcijos vertę. Tikimės, kad ši koncepcija taps dar populiaresne ir dėl naujosios 170 cm ilgio vonios Evolution.

picture

Naujieji dušo kabinų Chrome priedai

Koncepcija Chrome yra pati „pilniausia“ vonios kambario įrangos kolekcija rinkoje. Naujasis dizainas pritaikytas ir dušo kabinų Chrome priedams.

picture

Koncepcija Chrome

Susipažinkite su didžiausia RAVAK vonios įrangos koncepcija, kurią sudaro vieningo dizaino vonios, vonios sienelės, dušo kabinos ir padėklai, nutekamieji latakai, praustuvai ir vonios kambario baldai bei vandens maišytuvai. Ypatingas dėmesys detalėms išskiria koncepciją Chrome iš kitų RAVAK kolekcijų.