Google+ Youtube

Gaminiai

Naujienos

picture

Praustuvas Natural

Lieto marmuro universalaus dizaino praustuvai Natural tinka kiekviename vonios kambaryje, kuriame atskiri elementai ne konkuruoja tarpusavyje, bet atvirkščiai, sukuria praktišką ir elegantišką visumą. Natural Duo – tai naujų matmenų praustuvas, kurio vientisa erdvė tarsi sujungia vonios kambarį. Praustuvai Natural yra montuojami ant plokštės arba tiesiai į sieną. Aukšti praustuvų kraštai sulaiko vandenį praustuvo viduje.

picture

Vonios kambario baldai Chrome ir Classic

Pristatome naujas populiariausių koncepcijų Chrome ir Cassic vonios spinteles su dviem stalčiais. Erdvė po praustuvu padalinta į dvi dalis. Klientui siūloma rinktis iš tos pačios koncepcijos spintelių su vientisa didele erdve ar stalčiumi – stambiems daiktams pasidėti, arba iš spintelių su dviem mažesniais stalčiais.

picture

Dušo kabina Blix su naujo tipo durimis

Stumdomos durys Blix
Slankiojanti durų sistema užtikrina didžiausią dušo kabinos įėjimo plotį, dušo kabina neužima papildomos vietos vonios kambaryje, o vonios kambario grindys nesušlampa.
Stumdomos durys Blix
Naujos trijų dalių stumdomos dušo durys Blix – tai populiariausias pasirinkimo variantas atsižvelgiant į patogų dušo kabinos įėjimą.

picture

Naujo dizaino praustuvas ir vonios kambario baldai Rosa

Praustuvas Rosa – tai stilingas visos koncepcijos akcentas. Praustuvai, kaip ir Rosa vonios, yra asimetriški ir sukurti taip, kad kasdienis vonios kambario naudojimasis taptų dar patogesniu. Ši RAVAK naujovė atspindi atnaujintas supaprastintas linijas, kurios tobulai atitinka dabartines minimalizstinio dizaino tendencijas.

picture

Koncepcija 10°

„Man patinka paprasti daiktai, o asimetriškos vonios dažnai atrodo šiek tiek įmantrios. Todėl aš bandžiau rasti kažką ne tokio sudėtingo. Galiausiai paėmiau klasikinę stačiakampę vonią ir pasukau ją 10 laipsnių kampu. Šis metodas toliau buvo taikomas kuriant praustuvą ir maišytuvus.“ Kryštof Nosál

picture

Laisvai stovinti vonia Freedom R

Paprasta, tiesių linijų moderni vonia be nereikalingų pagražinimų. Natūraliai dominuoja erdvėje, bet „neužgožia“ kitos vonios įrangos.