Instagram Pinterest Youtube

Gaminiai

Naujienos

picture

COOL! Dušo kabina, apie kurią svajojote

Naujasis Cool! Dušo kabinų asortimentas sukurtas paklausai patogių, paprastų ir nesenstančių gaminių, kurie neatkreipia į save dėmesio, yra neutralūs geriausia to žodžio prasme ir žavi savo vartotojus ne įspūdingu dizainu, o minimalistinėmis detalėmis ir kokybe.

picture

Espirit maišytuvas. Vandens tematikos dizainas

Čekijos gamintojas pristato naują maišytuvų kolekciją, kuriai būdingas subalansuotas utilitarinių formų derinys, nesenstanti elegancija ir penkios nuostabios spalvos.

picture

Koncepcija Classic II

Viena iš populiariausių RAVAK dizaino koncepcijų buvo atnaujinta. Koncepcijos dizaineris Kryštof Nosal vadovaujantis taisykle, kad grožis slypi paprastume, supaprastino kai kurias linijas, pabrėžiant minimalistinį gaminių dizainą.


picture

Praustuvai Yard

Dizaineriai sukūrė tobulą minimalistinį praustuvą su už dubens briaunos įleista erdve daiktams ir tvirtinimo konsole, kuri atlieka originalaus dizaino vaidmenį. YARD įgilinta vieta daiktams padeda sumažinti vizualinę netvarką vonios kambaryje Spalvinga vonios kosmetika, dantų pasta ir kiti daiktai yra paslepiami, kad negadintų bendro vonios kambario vaizdo. Praustuvui nereikia baldų. Jis dedamas ant konsolės, kuri vizualiai parodo visos instaliacijos lengvumą.


picture

Nexty dušo kabinos ir durys

Lengvas durų atidarymo būdas įtakojamas vyrio ašies, pagamintos iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, įstatomos į įvorę, kurioje ji lengvai sukasi. Durys atsidaro sklandžiai, be papildomo sutepimo. Tuo pačiu metu pasukamas vyris užbaigia visos kabinos minimalistinį dizainą, susidedantį iš lengvai prižiūrimo stiklo ir subtilaus metalinio rėmo. Platus spalvų pasirinkimas – nuo visiškai baltos koncepcijos, iki blizgaus ir matinio metalo versijų ar madingų matinės juodos spalvos profilių.


picture

Laisvai prie sienos pastatoma vonia Ypsilon Wall

Patogi, švelnios formos akrilo vonia Ypsilon Wall padeda puikiai atsipalaiduoti. Jautriai suplanuotos išorinės linijos, suteikiančios jai romantišką išvaizdą, suteikia vartotojui patogią atramą kaklui ir galvai. Kad vietos netrūktų, viena vonios pusė natūraliai priglunda prie sienos, o vonios kraštas puikiai tinka pasidėti viską, ko reikia poilsiui vonioje. Ypsilon Wall vonią galima įsigyti su Chromo arba juodos spalvos persipilymo ir sifono dangteliais, kad suderinti su vandens maišytuvo korpuso spalva.


picture

Juodi maišytuvai 10° Free black

Minimalistinė 10° fizaino versija be įdubimų maišytuvų paviršiuose dabar siūloma ir juodos, matinės spalvos. 10° pasvirę maišytuvai yra idealus derinys paprastų, minimalistinių formų ir išskirtinių spalvų. Šiuos maišytuvus lengva suderinti su kitais RAVAK asortimento gaminiais, pavyzdžiui dušo kabinomis juodos spalvos rėmu, dušo aksesuarais ar juodos spalvos elementų turinčiomis voniomis.


picture

Lentynėlės Slim

Didelį dėmesį skiriame kompleksiniams vonios kambario sprendimams, todėl pristatome dar vieną svarbią detalę. Į dušo kabinas, prie vonių ar net praustuvų siūlome naujo dizaino lentynėles. Lentynos Slim su dviem paviršiaus apdailos deriniais (juoda/chromas ir satinas/chromas) yra trikampio ir stačiakampio formos. Taip pat rekomenduojama kurti savo derinius iš kelių gaminių. Lentynos paviršius yra su tarpais, kad vanduo nubėgtų, bet vis tiek užtikrintų stabilumą pastatytiems daiktams. Lentynų apačioje esantys paslėpti kabliukai laiko ne tik nedidelius, bet ir sunkesnius daiktus, pavyzdžiui, plaukų džiovintuvą.


picture

Juoda vonia Freedom W

Ten, kur tikimasi baltos spalvos, dėmesį patrauks tik juoda spalva. Freedom W vonia tapo labai populiari klientų tarpe, todėl ją pristatome naujos spalvos variantu, kuris suteiks vonios kambariui gylio, tačiau taip pat lengvai derinamas su likusia vonios kambario įranga. Freedom W vonios dizainas maksimaliai sujungia laisvai pastatomų ir klasikinių vonių pranašumus. Subtilus vonios grožis ir suapvalintos formos kviečia atsigulti, o platesniskraštas prie sienos leidžia pasidėti viską, ko reikia atsipalaidavimui.


picture

Dušo kabinos ir durys Supernova

RAVAK pristato savo perkamiausios „Supernova“ dušo kabinos naujovę. Patvariausia RAVAK dušo kabina turi atnaujintą dizainą ir madingą juodą rėmą. „Supernova“ išpopuliarėjo dėl visiškai patikimos stumdomos sistemos, stabilaus rėmo ir skirtingų galimų derinių pločio. Supernovos asortimentas siūlo platų matmenų, užpildų, rėmo apdailos ir kelių tipų durų uždarymų (stumdomų, sulankstomų, pasukamų) rūšių. Geriausiai žinomos ir populiariausios „Supernova“ dušo kabinos su stumdomosiomis durimis, kurios ne tik taupo vietą vonios kambaryje, bet ir „AntiBlock“ patento dėka užtikrina sklandų slinkimą be jokių trikdžių. 2021 m. „Supernova“ rinkai pateikiama 10 cm aukštesnė ir su juodos spalvos matiniu rėmu. Šiuolaikinis dizainas atitinka plonesnių linijų vonioje tendencijas, kurias dar labiau pabrėžia kontrastingos spalvos „Supernova“ dušo kabinoje. Vienintelės iš RAVAK asortimento Supernova dušo kabinos pristatomos surinktos iš karto, todėl jūsų vonios kambaryje tereikia pritvirtinti prie sienos ir užsandarinti.

picture

Laisvai pastatoma vonia Ypsilon

Naujoji RAVAK laisvai pastatoma vonia pavadinta raidės vardu, kurios forma primena naujosios vonios siluetą. Autorius Kryštofas Nosálas apibūdina šią vonią fraze „minkšta geometrija“. Griežtą simetriją sušvelnina grakščios linijos, sukuriančios romantikos toną. Nesudėtinga vonios forma atitinka šiuolaikinį dizainą ir tuo pačiu suteikia komfoto maudantis. Pečių srityje naujoji RAVAK vonia lengvai išplatėja į šonus, kas leidžia patogiai laikyti rankas, atverti krūtinę bei atpalaiduoti kaklą ir galvą. Komfortiškas gulėjimas Ypsilon vonioje kartu su šiltos vonios poveikiu suteikia kūnui nepakartojamą laisvės jausmą.

picture

Keraminiai praustuvai Veda

Net ir pats mažiausias tualeto kambarys, nusipelno turėti vietą rankoms plauti. Keraminio praustuvo Veda matmenys pritaikyti mažoms erdvėms. Jo įrengimo galimybės leidžia praustuvą montuoti, bet kuriame kampe. Keramika, iš kurios pagamintas praustuvas, garantuoja ilgą tarnavimo laiką. Praustuvas montuojamas su spintele, kuri puikiai tinka pagrindiniams tualeto reikmenims laikyti.

picture

Praustuvai ir baldai Comfort

Dizainerio Michalo Roškovskio (Michal Roszkowski) vonios kambario baldai apjungia neišryškėjančias keraminio praustuvo savybes su šiuolaikiškai apibrėžtomis daiktams skirtų spintelių linijomis. Serija kartu leidžia patenkinti konkretaus vonios kambario individualius poreikius taip, kad apima tiek spinteles su įleidžiamu praustuvu, tiek spinteles su įvairaus pločio plokštėmis, skirtomis vienintelio praustuvo montavimui. Komplektą papildo aukšta spintelė su durelėmis ant vyrių ir šešiomis dviejų dydžių lentynėlėmis. Serijos jungiantis elementas – pusiau įleista metalinė rankena, kurios sprendinys rinkoje – unikalus.

picture

Vonios Slim

Mėgstamiausi RAVAK vonių modeliai, atsiveriantys minimalistiniam dizainui ne tik savo forma, bet ir nauju paplonintu kraštu. Taip vadinamas slim (plonas), vos 18 mm storio, kraštas, geriausiai atskleis savo potencialą įleidžiant į sienos apdailą. Tobulai su ja susilies ir leis susidaryti vientisam organizmui be trikdančių perėjimų, galinčiam harmoningai papildyti viso vonios kambario dizainą. Vonios apdaila leidžia vartotojui pasirinkti medžiagą ir bendrą kūrybinį suvokimą bei suteikia naudingus privalumus, sukurdama vietą daiktams susidėti aplink kraštus.

picture

Dušo kabina Walk-In Double Wall

Liukso dušo kabinų Walk-In koncepcija pasipildė naujo tipo dušo kabina, kurią klientas susikonstruos iš keturių produktų. Dušo kabina Walk-In Double Wall susideda iš dviejų stacionarių sienelių, pagamintų iš 8 mm storio stiklo. Stacionarias stiklo sieneles galima pasirinkti įvairaus pločio – nuo 60 iki 160 cm. Metalinių statramsčių pagalba (taip vadinami W SET) nustatysite dušo kabinos erdvės ir įėjimo plotį (net 110 cm), jie užtikrins ir dušo kabinos stabilumą. Universalius statramsčius galima sutrumpinti pagal poreikį. Siūlome blizgius ir juodos spalvos modelius.

picture

Praustuvai ir baldai Balance

Dizainerio Michalo Roškovskio (Michal Roszkowski) modelių linija leidžia sukomponuoti savo vonios kambario baldų rinkinį pagal individualius poreikius. Ji įtiks tiek paslėptų, daiktams sudėti skirtų vietų mėgėjams, kurie teikia pirmenybę praustuvui su sumaniai įrengta spintele - stalčiais, tiek mylėtojams atvirų daiktų podėlio vietų, kurios dažniausiai atsiranda įrengus praustuvą ant plokštės. Abu praustuvų tipai pagaminti iš atsparios keramikos, kuri yra idealus šimtmečiais patikrintos tradicinės medžiagos ir laikui nepavaldaus dizaino derinys. Kabinamų spintelių dizaino elementas – efektingos išpjovos priekiniuose paviršiuose, kurios tuo pačiu metu tarnauja kaip rankenos.

picture

Vandens maišytuvai Flat

Vandens maišytuvų Flat forma yra vizualiai tobulas lygių plokštumų ir švelnių formų atvaizdas. Tolygios ir takios jų linijos susilieja su vandens tėkme, kiekvienas naudojimasis maišytuvu Flat džiugina akį. Flat vandens maišytuvų seriją galima pamilti ne tik dėl savo dizaino, bet ir dėl pilnos komplektacijos, kuri apima devynis modelius, skirtus patenkinti kiekvieno poreikius. Dėka kokybiškos keraminės kasetės garantuojamas švelnus valdymas, galimybė jautriai reguliuoti vandens temperatūrą, o sistema Easy Clean gerokai supaprastina kalkių apnašų pašalinimą nuo sietelio peties vandens maišytuvo viduje.

picture

Keraminis praustuvas Uni Slim

Naujieji Uni Slim praustuvai sujungia visus šiuolaikinių praustuvų privalumus. Pastatomi praustuvai ant stalviršio suteikia maksimalią laisvę projektuojant išskirtinį vonios kambarį ir atitinka šiuolaikinę dizaino tendenciją. Plonos praustuvo sienelės iš keramikos suteikia jiems subtilų grožį. Mes siūlome keturių formų Uni Slim praustuvus, kurie visi atitinka klasikinės nesenstančios estetikos taisykles. 40 cm skersmens apvalus praustuvas gali turėti modernų plokščią dugną (Uni Slim) arba suapvalinto dubens formą (Uni B Slim). Praustuvų dydis ir gylis didesnei šeimai leidžia patogiai derinti po du praustuvus ant vieno stalviršio. Uni S Slim formą įkvėpė kvadratas, bet jo aštrųs kraštai suapvalinti. Praustuvas Uni R Slim stačiakampio formos yra itin patogaus pločio, o jo arkinė forma sulaiko vandenį, kad aplinka išliktų sausa.

picture

Vandens maišytuvai 10° Free

Kryštofo Nosál 10 ° dizainas rodo vieną iš svarbiausių RAVAK gaminių gairių. Jis laimėjo daugybę tarptautinių apdovanojimų už novatoriškus sprendimus ir pamažu peraugo į ištisą vonios kambario koncepciją. Dėl didelio populiarumo tarp klientų mes paruošėme naują šių vandens maišytuvų versiją. Dabar 10° serijoje yra du autoriniai vandens maišytuvų modeliai, besisikiriantys svirties dizaino elementu. Naujoji 10° Free versija yra minimalistinė - be unikalaus įdubimo svirtyje. Jie abu turi bendrą švelnų 10° pakreipimą rankos link.

picture

Vandens maišytuvai Puri

Minimalistinio stiliaus maišytuvai tinka prie visų šiuolaikinių interjerų. Išskirtinis jų konstrukcijos elementas yra apvalus cilindro profilis, kuris puikiai dera su kita vonios kambario įranga. RAVAK siūlo dažniausiai vonios kambaryje naudojamų maišytuvų komplektaciją, t.y. dviejų tipų praustuvo maišytuvai, termostatinis dušo maišytuvas ir vonios maišytuvas. Sieninis vonios maišytuvas turi unikalų techninį sprendimą - vonios/dušo perjungiklis integruotas maišytuvo korpuso viduje, todėl išorėje nelieka dizainą trikdančio jungiklio. Vandens temperatūrą ir naudojimo būdą (vonia/dušas) galima valdyti paprasčiausiai sukant svirtį į dešinę arba, į kairę. Vandens srautas lieka pastovus.