Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Lentynėlė Slim S

Lentynėlė Slim S

Lentynėlė Slim S yra aksesuaras moderniam vonios kambariui. Ji tinka duše, virš vonios, prie praustuvo ir pan. Sujungę keletą dalių, sukursite įspūdingą rinkinį su papildoma laikymo vieta viskam, ko reikia vonios kambaryje.


Serija

Prabanga ir universalumas

Sieninės lentynos Slim yra aksesuaras moderniam vonios kambariui. Juodos ir satino lentynos turi išskirtinę chromuotą priekinę apdailą. Tai leidžia jums suderinti vonios kambaryje viską iki smulkiausių detalių su maišytuvais ir kitais vonios reikmenimis. Tiesios ir kampinės lentynos tinka duše, virš vonios, prie kriauklės ir pan.

Koupelnové poličky Slim

Profesionalus gamybos procesas

Pagaminta iš aukštos kokybės metalo. Plokščias lentynos paviršius yra su tarpais, kad vanduo išbėgtų, bet vis tiek užtikrintų stabilumą pastatytiems daiktams.


Koupelnové poličky Slim

Galimybės

Išdėlioję kelias dalis vieną ant kitos, sukursite įspūdingą rinkinį su papildoma laikymo vieta viskam, ko reikia vonios kambaryje.


Koupelnové poličky Slim

Praktiški kabliukai

Tiesi lentyna turi praktiškus kabliukus šonuose, ant kurių galima pakabinti kempinę. Apatinis kabliukas pritvirtintas prie lentynos vidurio, ant kurio galima pakabinti net sunkesnį daiktą, pavyzdžiui, plaukų džiovintuvą. Kampinė lentyna turi tris apatinius kabliukus.

Techninė informacija

  • matmenys: 278 x 103 x 22 mm
  • medžiaga: anoduotas aliuminis ir chromuotas žalvaris
  • spalvų dizainas: juoda / chromas, satinas / chromas, juoda / juoda, balta / balta
  • montavimo būdas: tvirtinimas
  • Garantija: 5 metai

Plokščias lentynos paviršius yra su tarpais, kad vanduo išbėgtų, bet vis tiek užtikrintų stabilumą pastatytiems daiktams. Lentynos šonuose yra praktiški kabliukai kempinei ar rankšluosčiui pakabinti. Lentynos viduryje pritvirtintas apatinis kabliukas, kuris laiko ir sunkesnius daiktus, pavyzdžiui, elektrinį skustuvą. Sujungę dvi ar daugiau lentynų, gausite efektyvų komplektą su papildoma laikymo vieta. Rekomenduojame derinti su Slim C kampine lentyna. Valymui rekomenduojame naudoti RAVAK Cleaner Chrome. Montavimas - dviem tvirtinimo varžtais. Atstumas tarp varžtų yra 200 mm.

5 metų garantijaRavak Cleaner Chrome
Lentynėlė Slim S

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X07P575 278 x 103 x 22 mm Lentynėlė Slim S, juoda/chromas 70,- 70,00
X07P577 Lentynėlė Slim S, satinas/chromas 79,- 79,00
X07P649 Lentynėlė Slim S, juoda/juoda 79,- 79,00
X07P651 Lentynėlė Slim S, balta/balta 59,- 59,00