Instagram Pinterest Youtube

Maudymasis vonioje

Juoda vonia Freedom Wall

Vonia FREEDOM WALL 1660x800 juoda (persipylimo ir sifono dangtelis juodos spalvos)

Ten, kur tikimasi tik baltos spalvos, jus nustebins juoda. Juoda spalva atkreips dėmesį į vonią ir suteiks vonios kambariui išskirtinumo bei gylio.  Juoda vonios išorė tuo pačiu lengvai derinama su kita vonios įranga. Freedom Wall vonios dizainas maksimaliai sujungia laisvai pastatomų ir klasikinių vonių pranašumus. Subtilus vonios grožis ir ovalios formos kviečia atsipalaiduoti vonioje, o platesnis jos kraštas prie sienos labai patogus pasidėti visiems daiktams, kurių gali prireikti, kad maudydamasis taptų malonumu. Vonią galima įsigyti su perpildymo ir nutekėjimo vožtuvu chromo, juodos arba baltos spalvos, kad puikiai derėtų su pasirinktais maišytuvais.

Pilnas aprašymas
2 999,00 € su PVM
0 vnt. – prekė pakeliui į sandėlį
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
NEMOKAMAS MONTAVIMAS
GRĄŽINIMO GARANTIJA
TOP GAMINTOJAS
PATENKINTI KLIENTAI

Aprašymas

  • dydis: 166 x 80 cm
  • medžiaga: lietas akrilas
  • tvirtinimo variantas: LA - stiklo pluoštas
  • tūris: 260 l, brutto masė: 45 kg
  • tipas: laisvai pastatoma (prie sienos)
  • vonios sienelė: NE
  • persipylimo ir sifono dangtelis: chromas / juodas / baltas  
  • vonios sifonas yra komplekto dalis
  • Garantija: 10 metų

Vonios sienelė prie vonios Freedom Wall nemontuojama. Į gaminio komplektą įeina vonios atrama ir vonios sifonas. Sifono dangtelis juodos spalvos. Vonią Freedom W rekomenduojame derinti su vonios krašto maišytuvu (kriokliu).

10 metų garantijaTūris 260 lSvoris 45 kg
Juoda vonia Freedom Wall
Kodas XC00100027
Forma Laisvai statomos vonios
Serija Freedom Wall
Spalva Juoda
Medžiaga Lietas akrilas
EAN 8592626055943
Pakuotės ilgis 178 cm
Pakuotės plotis 82 cm
Pakuotės aukštis 61 cm
Svoris 45 kg

Serija

Laisvė – tai sielos būsena

Ženkite į naują dimensiją, kurioje taisykles nustatote Jūs. Laisvai pastatoma vonia gali būti dominuojanti jūsų vonios kambaryje ir tapti malonausia vieta laisvalaikio praleidimui. Vonios kambario erdvėje šią vonią galite statyti kuria puse norite, neapsiriboti - taip kaip jums patogiau ir gražiau. Atsipalaiduokite laisvai pastatomose RAVAK voniose ir mėgaukitės laisvės pojūčiu.
Laisvai statoma vonia jums tarnaus dešimtmečius, išsirinkite tą, kuri jums labiausiai patinka. Romantika ir išskirtiniu komfortu pečiams, rankoms, kaklui bei galvai jūs džiaugsitės Ypsilon vonioje. Moderni Solo vonia, apjungianti pagrindines stačiakampio dugno ir ovalios viršutinės dalies linijas, tiks visiems minimalizmo mėgėjams. Nuosekliai suapvalintos Freedom O vonios linijos suteiks raminančią atmosferą vonios kambaryje ir maloniai pasirūpins jūsų kūnu. Jūsų vonios erdvėje nėra pakankamai vietos laisvai pastatomai voniai? Nenusiminkite, šią prabangą galite vistiek sukurti. Tam mes turime vonią Ypsilon Wall, kurios pranašumai geriausiai išryškėja pastačius ją prie sienos. 
Prie sienos montuojamą vonią Freedom Wall siūlome ir su juodos spalvos korpusu.

Laisvai stovinčios vonios RAVAK

Nauji  potyriai

Įvertinkite naujus pojūčius laisvai statomoje vonioje ir mėgaukitės nepamirštamomis akimirkomis.


Laisvai stovinčios vonios RAVAK

Įspūdžiams kartu

Nė viena vonia nėra taip pritaikyta akimirkoms kartu, kaip laisvai statoma. Vienodas nuolydis ir viduryje sumontuotas vandens išbėgimas, nevaržys judesių. Laisvai statomoje vonioje  Jūs ir Jūsų partneris praleisite daug nepamirštamų akimirkų. Persipylimo ir sifono dangtelis chromuotas arba juodas.


Laisvai stovinčios vonios RAVAK

Ir mažesniems vonios kambariams

„Freedom Wall“ ir „Ypsilon Wall“ vonios yra vonių variantai, skirti statyti prie sienos, todėl tinka ir mažesniems vonios kambariams. Platesnis vonios kraštas prie sienos leidžia padėti viską, ko reikia poilsiui vonioje. Net juodos korpuso spalvos Freedom Wall black vonia lengvai derinama su kita vonios įranga.

Duomenys atsisiųsti

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
XC00100027 1660 x 800 Vonia FREEDOM WALL 1660x800 juoda (persipylimo ir sifono dangtelis juodos spalvos) 2 999,00 2 999,00