Youtube Instagram

Vandens maišytuvai

Termostatinis potinkinis vonios/dušo maišytuvas Chrome

CR 063.00 termostatinis potinkinis vonios/dušo maišytuvas Chrome

Vandens maišytuvas skirtas montuoti į sieną. Maišytuvas apsaugos nuo staigaus vandens temeratūros svyravimo, patogaus jungiklio dėka vienu judesiu pakeisite vandens tekėjimo kryptį. Vonios kambario dizaino vientisumui sukurti komplektuokite su kitais koncepcijos Chrome gaminiais.


Serija

Kitaip ir būti negali

Daugiau nebebus lėto karšto ir šalto vandens sumaišymo ir nemalonių pojūčių dėl staigių temperatūros pokyčių maudantis vonioje ar po dušu. Termostatinis maišytuvas gebės palaikyti pastovią vandens temperatūrą keičiantis slėgiui vamzdžiuose ir taip užtikrinti, kad temperatūra būtų tokia, kurios Jums reikia. Tam tikslui pakanka tik pasukti esamą reguliatorių.

Termostatiniai maišytuvai

Saugu net vaikams

Blokavimo mygtukas termostato galvutėje trukdo savaimingai įsijungti karštesniam negu 38 C vandeniui. Manipuliacijos su blokavimo galvute reikalauja iš vaikų sudėtingų judesių, todėl tikimybės nusideginti nėra.


Termostatiniai maišytuvai

Taupomas vanduo ir energija

Reikiama temperatūra nustatoma automatiškai, o vandens tiekimas sureguliuotas galimo greičio ribose. Termostatas efektyviai riboja be reikalo naudojamą vandenį reguliuojant iki reikiamos temperatūros.


Termostatiniai maišytuvai

Išvengiama nepageidautinų vandens temperatūros pokyčių

Termostatiniai maišytuvai neturi svirties, bet yra speciali valdymo galvutė, apsaugota nuo nepageidautino judesio. Pašalinta galimybė, kad maudantis po dušu Jūs pajudinsite svirtį ir pradės tekėti karštas arba šaltas vanduo. Padidinti temperatūrą iki aukštesnės kaip 38 C galima bet kuriuo metu tiesiog paspaudus blokuojantį mygtuką.

Techninė informacija

  • nuolat reguliuojamas vandens srautas ir temperatūra
  • skirtas voniai/dušui, dviejų išvadų
  • garnatija: 5 metai
  • tinka visoms vonioms ir dušo kabinoms RAVAK

Termostatinis maišytuvas užtikrina pastovią vandens temperatūrą, tokiu būdu sumažinsite energijos suvartojimą vandens šildymui. Gaminiui prižiūrėti naudokite RAVAK Cleaner Chrome.

5 metų garantijaKoncepcijaRavak Cleaner ChromePastovi temperatūraFastReactionApsauga nuo nudegimoTaupumasMetaliniai paviršiai
Termostatinis potinkinis vonios/dušo maišytuvas Chrome

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR     
X070094 CR 063.00 termostatinis potinkinis vonios/dušo maišytuvas Chrome su jungikliu 225,00