Instagram Pinterest Youtube

Vandens maišytuvai

Vandens maišytuvai

rūšiavimas pagal formą

Be vandens maišytuvų vonioms, mes siūlome ir maišytuvus virtuvės plautuvėms, kurie maisto gamybai suteiks daugiau malonumo. Suderinus abiejų rūšių vandens maišytuvus, Jūsų namai įgis tobulą ir patrauklų išorinį vaizdą. Svarbiausias viso to pranašumas yra vienas prekės ženklas, prieinamas profesionalus servisas ir puiki gamybos kokybė...

Praktiškas maišytuvų dizainas

Pagrindinis RAVAK reikalavimas vandens maišytuvų dizainui yra gaminio nauda kasdieniame gyvenime, jo funkcionalumas ir ilgaamžiškumas – svarbu netapti kasdieniu ir ilgai džiuginti savininką. Mūsų vandens maišytuvų dizainui sukurti mes kreipėmės į žymią studiją NosalDesign, kuri turi daugiametę patirtį ir yra daugelio vonios kambario sprendimų autorė.

RAVAK maišytuvų kokybė

Vandens maišytuvai RAVAK gaminami iš puikios kokybės žalvario, gaminant jų paviršius padengiamas pakankamu chromo sluoksniu. Praktikoje patikrintos ergonominės rankenėlės užtikrina malonų ir lengvą naudojimą. RAVAK vandens maišytuvams suteikiama 5 metų garantiją. Aeratoriuje, kurį sudaro keli plastikiniai sieteliai, praktiškai nesusidaro vandens apnašų. RAVAK maišytuvai saugūs sveikatai, nepriklausomų institucijų sertifikuoti ir lengvai prijungiami prie jungimo armatūros.

Servisas ir reklamacijos

Gamindami mūsų maišytuvus, mes naudojame tik aukščiausios klasės medžiagas ir pažangiausias technologijas. Nepaisant griežtos kontrolės, pasitaiko nesėkmių, tokiais atvejais mūsų profesionalų komanda pasirengusi garantijos galiojimo ribose įvertinti atsiradusį defektą ir pasiūlyti sprendimus gedimams pašalinti. Norėdami paprastai ir greitai įforminti reklamaciją, kreipkitės į parduotuvę, kurioje įsigijote prekę. Norėdami gauti profesionalias serviso paslaugas skambinkite telefono numeriu 8 68584987 (pirmadienis—penktadienis nuo 8:00 iki 17:00).

Lengva montuoti

Sumontuoti RAVAK vandens maišytuvus labai paprasta. Montavimo instrukcija išspausdinta ant maišytuvo pakuotės. Prireikus ją galima rasti mūsų tinklalapyje www.ravak.lt