Youtube Instagram

Maudymasis vonioje

Vonia Freedom W

Vonia Freedom W

Maksimaliai atskleidžia laisvai pastatomų vonių privalumus. Vonia Freedom W - tai laisvai pastatomų ir klasikinių vonių suvienijimas atskleidžiant visus šio sprendimo privalumus. Subtilus vonios grožis ir švelnios linijos tiesiog kviečia Jus atsipalaiduoti ir mėgautis laiku, praleistu vonioje. Platus sieninis vonios kraštas gali būti naudojamas vonios reikmenims susidėti, todėl viskas, ko Jums reikės vonioje, bus tiesiog po ranka.


Serija

Laisvė – tai sielos būsena

Ženkite naują žingsnį, taisykles kurkite patys. Statykite vonią ten kur patinka, nevaržykite savęs. Atsipalaiduokite laisvai statomose voniose RAVAK

Laisvai pastatomos vonios natūraliai dominuoja erdvėje ir, be patogaus maudymosi, suteikia Jums naujų įspūdžių leidžiant laisvalaikį. Pasirinkite formą, kuri Jums simpatiškiausia, išskirtinį stačiakampio ir ovalo derinį (Solo) arba aptakias linijas (Freedom O). Patalpinkite vonią ten, kur sukuriamas didžiausias efektas ir pasimėgaukite naujomis maudymosi galimybėmis. Vonios kambario dispozicija neleidžia Jums patalpinti vonios erdvėje? Nieko baisaus, savo išskirtinio prabangos pojūčio neprarasite. Turime Jums vonią Freedom W, kurios privalumai geriausiai išryškės tuomet, kai pastatysite ją prie sienos.

Laisvai statomos vonios, tai vonios kambario akcentas, ir suteikia ne tik komfortą maudynių metu, bet ir naujų įspūdžių, naujų jausmų. Statykite vonią ten kur ji galės labiausiai atsiskleisti savo grožiu ir mėgaukitės vonios suteikiamais malonumais.

Laisvai stovinčios vonios RAVAK

Nauji  potyriai

Įvertinkite naujus pojūčius laisvai statomoje vonioje ir mėgaukitės nepamirštamomis akimirkomis.


Laisvai stovinčios vonios RAVAK

Įspūdžiams kartu

Nė viena vonia nėra taip pritaikyta akimirkoms kartu, kaip laisvai statoma. Vienodas nuolydis ir viduryje sumontuotas vandens išbėgimas, nevaržys judesių. Laisvai statomoje vonioje  Jūs ir Jūsų partneris praleisite daug nepamirštamų akimirkų.


Laisvai stovinčios vonios RAVAK

Viskas gerai apgalvota

RAVAK Jums siūlo tik gerai iki smulkiausių detalių apgalvotus gaminius. Ši efektinga akrilo vonia taip pat nėra išimtis, prie jos derės į grindis montuojami maišytuvai  puikiai suderinti su vonios dizainu ir vonios kambaryje sukuria harmoningą visumą.

Techninė informacija

  • dydis: 166 x 80 cm
  • medžiaga: lietas akrilas
  • tvirtinimo variantas: LA - stiklo pluoštas
  • tūris: 260 l, brutto masė: 45 kg
  • tipas: laisvai pastatoma (prie sienos)
  • vonios sienelė: NE
  • vonios sifonas yra komplekto dalis
  • Garantija: 10 metų

Vonios sienelė prie vonios Freedom W nemontuojama. Į gaminio komplektą įeina vonios atrama ir vonios sifonas. Vonią Freedom W rekomenduojame derinti su vonios krašto maišytuvu (kriokliu).

10 metų garantijaTūris 260 lSvoris 45 kg
Vonia Freedom W

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas Kaina EUR     
XC00100024 1660 x 800 Vonia FREEDOM W 1660x800 sniego baltumo 1 749,00

Duomenys atsisiųsti