Instagram Pinterest Youtube

RAVAK akrilinių vonių privalumai

Norime priminti akrilinių vonių savybes ir privalumus, nes renkantis vonią, būtina atkreipti dėmesį, iš kokių medžiagų vonia pagaminta ir kokios gamybos technologijos naudojamos.

Vonios iš lieto akrilo

RAVAK siūlo kokybiškas lieto akrilo vonias. Būtent tokios vonios turi daug pranašumo prieš vonias, pagamintas iš presuoto akrilo. RAVAK vonioms gaminti naudojama technologija leidžia išgauti vientisą akrilo sluoksnį, kas labiausiai ir įtakoja akrilinės vonios kokybę.

Lieto akrilo gamyba - tai procesas, kai skystas akrilas tiesiog įpilamas į lakšto formavimo formą. Tirpalas vėsdamas kietėja, įgaudamas tipinę akrilo struktūrą ir išvaizdą. Skirtingai nuo presuoto akrilo, naudojant liejimo gamybos metodą, lieto akrilo gaminys nepatiria papildomo mechaninio poveikio. Todėl išlieti akrilo ruošiniai turi mažesnius vidinius įtempimus, kas pašalina galimybę įtrūkti ar tiesiog deformuotis.

RAVAK akrilinių vonių privalumaiLieto akrilo vonia dengiama stiklo pluošto ir dervos mišiniu

Atsiradus smulkiems įbrėžimams, lieto akrilo vonios paviršių galima poliruoti; Taip jūsų vonia, kad ir po 10 metų, vėl blizgės kaip nauja.

RAVAK lieto akrilo vonioms suteikiama 10 metų garantija.

Lieto akrilo vonios lengvos, bet labai tvirtos

Kas svarbiausia – šios vonios sveria 25-30kg., todėl išvengsite problemų, susijusių su vonios svoriu transportuojant.

Ravak vonios, pagamintos iš lieto akrilo, yra sustiprintos stiklo pluošto ir poliesterio dervomis, o dugnas yra sutvirtintas specialia medžio drožlių plokšte. Ši plokštė iš visų pusių padengta stiklo audinio ir dervos mišiniu. Produktai montuojami ant metalinių atramų su antikorozine danga. Lieto akrilo vonios yra ilgaamžės ir negeltonuoja.

RAVAK akrilinių vonių privalumaiŠi Ravak vonia atlaikė net 26-ių asmenų svorį

RAVAK vonių formų įvairovė