Instagram Pinterest Youtube

Vonios sifonas, užpildantis vonią vandeniu

Vonios sifonas II 800, užpildantis vandeniu, valdomas troseliu, chromas

Vonios sifonams, užpildantiems vonią vandeniu, reikalingas potinkinis maišytuvas. Šis paprastas prietaisas, iš kurio matosi tik valdymo ratukas vonios viršuje, o kištukas apačioje, siūlo patogiai užpildyti vonią vandeniu, kuris „krenta“ palei vonios sienelę. Ant vonios nėra nieko, priešingai nei sumontavus klasikinį maišytuvą. Vanduo, kuris užpildo vonią tekėdamas vonios sienele, nesitaško ir gražiai atrodo. Vonios sifonai, užpildantys vandeniu, gali būti valdomi troseliu arba Click-Clack sistema. Aukščiausia naudojamų medžiagų kokybė garantuoja ilgą tarnavimo laiką.

Pilnas aprašymas
129,00 € su PVM
≤ 3 vnt. – susisiekti
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
GRĄŽINIMO GARANTIJA
TOP GAMINTOJAS
PATENKINTI KLIENTAI

Aprašymas

Vonios sifonai, užpildantys vandeniu montuojami naudojant potinkinius vonios maišytuvus. Vanduo teka per vonios perpildymą, o reguliavimas vyksta per paslėptą maišytuvą. Jie pagaminti iš aukščiausios kokybės medžiagų ir skiriasi ilgiu, mechanizmu bei dizaino sprendimu. Troseliu valdomame mechanizme viršutinis ratukas ir išleidimo dangtelis yra sujungti troseliu-kabeliu. Pasukite valdymo ratuką, kad uždarytumėte arba atidarytumėte išleidimo dangtelį. Naudodami „Click-Clack“ mechanizmą, paspauskite / paspauskite, kad uždarytumėte išleidimo kamštį, ir paspauskite / paspauskite dar kartą, kad vėl atidarytumėte. Vonios sifonus, užpildančius vandeniu, 570 mm arba 800 mm ilgio, galima rinktis valdomus troseliu arba su Click-Clack mechanizmu. Gaminiai yra su kvapų užtvara, sifono dangteliai metaliniai, o užpildymo dangteliai – plastikiniai. Persipylimo dangtelis kvadratinis su chromo apdaila. Visi aukščiau paminėti vonios sifonai, užpildantys vandeniu, tinka visų tipų vonioms, išskyrus Avocado, BeHappy II, Classic vonias. Vonios sifonai, užpildantys vandeniu, kurių ilgis 570 mm, negali būti naudojami Formy 01 ir Formy 02 vonioms.

3 metų garantija
Vonios sifonas, užpildantis vonią vandeniu
Kodas X01504
Spalva Blizgus chromas
Medžiaga Metalas/Plastikas
Sujungimas Vonios sifonas, užpildantis vonią vandeniu
EAN 8592626021597
Pakuotės ilgis 38 cm
Pakuotės plotis 9,5 cm
Pakuotės aukštis 21 cm
Svoris 1,025 kg

Serija Vonios sifonai

Vonia be vonios sifono negali funkcionuoti. Tai techninė dalis, kuri taip pat turi būti kokybiška, kad vonia tarnautų ilgai.

Vonioms siūlome du variantus sifonų su vandens užpildymo sistema: valdomi troseliu ir su sistema Click-Clack. Abu minėtus variantus galime pasiūlyti ir be vandens užpildymo  sistemos.

Viskas kas reikalinga
RAVAK gali Jums pasiūlyti platų vonios sifonų asortimentą, taip pat ir sifonų su vandens pripildymo sistema.

Kainininkas / įsigyti

Kodas Dydis Aprašymas EUR GALUTINĖ
KAINA, EUR
    
X01438 Vonios sifonas II 570, užpildantis vandeniu, valdomas troseliu, chromas 129,- 129,00
X01440 Vonios sifonas II 570, užpildantis vandeniu, Click-Clack, chromas 135,- 135,00
X01504 Vonios sifonas II 800, užpildantis vandeniu, valdomas troseliu, chromas 129,- 129,00
X01505 Vonios sifonas II 800, užpildantis vandeniu, Click-Clack - chromas 135,- 135,00