Youtube Instagram

Akrilinės vonios privalumai

Norime priminti akrilinių vonių savybes ir privalumus, nes renkantis vonią, būtina atkreipti dėmesį, iš kokių medžiagų vonia pagaminta ir kokios gamybos technologijos naudojamos.

VONIOS IŠ LIETO AKRILO

RAVAK siūlo kokybiškas lieto akrilo vonias. Būtent tokios vonios turi daug pranašumų prieš vonias, pagamintas iš kitų medžiagų. RAVAK vonioms gaminti naudojama technologija, leidžia išgauti storesnį akrilo sluoksnį, kas labiausiai ir įtakoja akrilinės vonios kokybę.

RAVAK lieto akrilo vonioms suteikiama 10 metų garantija.

Akrilines vonios privalumaiLieto akrilo gamyba - tai procesas, kai skystas akrilas tiesiog įpilamas į lakšto formavimo formą. Tirpalas vėsdamas kietėja, įgaudamas tipinę akrilo struktūrą ir išvaizdą. Skirtingai nuo ekstruzijos (presavimo), naudojant liejimo gamybos metodą, lieto akrilo gaminys nepatiria papildomo mechaninio poveikio, todėl išlieti akrilo ruošiniai turi mažesnius vidinius įtempimus ir mažesnę tikimybę įskilti, įtrūkti ar tiesiog deformuotis.

Lieto akrilo vonia labai gerai valosi skystomis valymo priemonėmis, o atsiradusius įbrėžimus nesunku panaikinti poliruojant, ko negalima pasakyti apie pigesnes technologijas naudojančių gamintojų vonias.

LIETO AKRILO VONIŲ PRIVALUMAI

 • Lietas akrilas yra labai lengva ir stangri medžiaga. Vonios gali būti įvairiausio dydžio, formos ir dizaino.
  Lietas akrilas yra labai lengva ir stangri medžiaga. Vonios gali būti įvairiausio dydžio, formos ir dizaino.
 • Lietas akrilas labai tvirtas.
  Lietas akrilas labai tvirtas.
 • Lieto akrilo vonios lengvai valomos, naudojant tik skystas valymo priemones.
  Lieto akrilo vonios lengvai valomos, naudojant tik skystas valymo priemones.

KITI LIETO AKRILO VONIŲ PRIVALUMAI

 • Lieto akrilo vonių paviršius nesunkiai restauruojamas atsiradus įbrėžimams, kuriuos galima nupoliruoti ir vonia vėl bus lygi ir blizganti.
 • Akrilas pasižymi antibakterinėmis savybėmis. Atsižvelgiant į tai, kad akrilas neturi porų, šios vonios yra higieniškos (nėra terpės, kur gali daugintis bakterijos).
 • Lieti akriliniai paviršiai itin lygūs, juos malonu liesti.
 • Lieto akrilo vonios iIlgaamžės ir negeltonuoja.
 • Akrilas gerai izoliuoja šilumą, tad vonia gana ilgai išlaiko pastovią vandens temperatūrą.
 • Akrilas atsparus karšto vandens ir daugelio buityje naudojamų chemikalų poveikiui (pvz. plaukų dažams, markeriui).
 • Kokybiškų akrilinių vonių paviršius yra lygus, bet neslidus. Todėl smarkiai sumažėja traumų rizika.

BANDYMAI SU RAVAK LIETO AKRILO VONIOMIS

Ravak akrilinių vonių paviršius blizgantis ir neįsigeriantis. Lengva valyti ir poliruoti.

 • Bandymų metu nustatyta, kad per 24 val. neįsigeria nei plaukų dažai, nei jodo ar kalio permanganato tirpalas, o įprastai sunkiai išvalomą žymeklį su tirpikliu nuvalysite itin lengvai.
  Bandymų metu nustatyta, kad per 24 val. neįsigeria nei plaukų dažai, nei jodo ar kalio permanganato tirpalas, o įprastai sunkiai išvalomą žymeklį su tirpikliu nuvalysite itin lengvai.
 • Taip pat vonią lengva atnaujinti poliruojant, kaip automobilį. Poliravimas atliekamas automobilinės poliravimo pastos ir poliravimo disko pagalba. Grubių pažeidimų šalinimui prieš poliravimą, naudojamas vandeniui atsparus šveitimo popierius (nuo 800 iki 2000 grūdėtumo). Poliruojama drėgnu būdu ir vengiant didelių apsukų.
  Taip pat vonią lengva atnaujinti poliruojant, kaip automobilį. Poliravimas atliekamas automobilinės poliravimo pastos ir poliravimo disko pagalba. Grubių pažeidimų šalinimui prieš poliravimą, naudojamas vandeniui atsparus šveitimo popierius (nuo 800 iki 2000 grūdėtumo). Poliruojama drėgnu būdu ir vengiant didelių apsukų.