Instagram Pinterest Youtube

Įvertinimas

logo Good Design

Už išskirtinį dizainą RAVAK skirtas Juodo taško apdovanojimas

  Juodo taško gero dizaino apdovanojimas yra pirmasis, seniausias ir ilgiausiai gyvuojantis apdovanojimas pasaulyje, kuriuo pagerbiami pasiekimai dizaino srityje ir pripažįstamas tiek gaminio, tiek pakuotės dizainas, komunikacijos srityje, architektūroje ir interjero dizaine.
Apdovanojimas juodo taško pavidalu, kurį 1950 metais bendrai įsteigė Edgar Kaufmann, Jr., Eero Saarinen ir Charles bei Ray Eames, skiriamas jau 72-ą kartą. Jį teikia Amerikos institucija „The Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design“, o savo reikšme jis yra aukščiausias, prestižinis pasiekimas dizaino srityje.
  Sieninių keraminių praustuvų Yard kolekcijos esminė idėja yra įleista pasidėjimo vieta. Yard nukrypo nuo standartinių gaminių, leisdamas vartotojui vizualiai paslėpti kasdienius daiktus, taip sumažinant neišvengiamą vizualinę netvarką, atsirandančią dėl gausybės kosmetikos gaminių vonioje, tačiau išlaikant juos lengvai pasiekiamus. Yard praustuvas turi metalinį laikiklį, skirtą praustuvą kabinti ant sienos. Jis pabrėžia apvalią praustuvo formą ir papildo, dizainą – balta, juoda arba nerūdijančio plieno spalva.


Ceny Designbloku 2022 Vítěz

Geriausia gamintojo instaliacija tarptautiniame dizaino festivalyje Designblok 2022

  Didžiausio vidurio Europos dizaino ir mados šou pasirinkta tema buvo „Miškas“. Kategorijoje „Geriausia gamintojo instaliacija“ RAVAK pelnė pirmos vietos apdovanojimą, dėka prekės ženklų dizainerių ir naujų meno vadovų Romano Vrtiškos ir Vladimír Žák ekspozicijos. Apdovanojimus pelniusios instaliacijos tikslas buvo pristatyti naują Espirit maišytuvų kolekciją, kurią Designblok parodoje reprezentavo trijų aukščių ir penkių spalvų praustuvų maišytuvai.


logo Red Dot 2020

PURI maišytuvas su raudonu tašku

  Prestižiškiausias Europos apdovanojimas už gaminių dizainą „Red Dot Design Award“ šiais metais atitenka Čekijos vonios kambario įrangos prekiniam ženklui RAVAK. Raudonąjį tašką gavo dizainerio Kryštof Nosál maišytuvų serija PURI, kuri dar šių metų pradžioje tarptautiniame „iF Design Award“ konkurse įvertinta apdovanojimu.

RAVAK Puri


logo iF 2018

Apdovanojimas naujiesiems vandens maišytuvams PURI

  Šį rudenį Designblok pristatyta nauja PURI maišytuvų kolekcija laimėjo pirmąjį tarptautinį apdovanojimą - „iF Design Award“.
„iF Design Award“ apdovanojimai jau 67 metus yra Europos dizaino konkursų lyderis, todėl tai yra seniausias nepriklausomas konkursas pramonėje. Šiais metais iF vertinimo komisijoje dalyvavo 70 ekspertų iš daugiau nei 20 šalių. Produktų, pakuočių, komunikacijos, paslaugų, architektūros ir interjero dizaino kategorijose vertinama pagal produkto novatoriškumą ir rafinuotumą, unikalumą ir dizainą.

Puri 2020.


logo iF 2019 a Red Dot 2019

Vonia Solo - naujiena, kuri užkariavo pasaulį

  Laisvai statoma RAVAK prekės ženklo akrilinė vonia Solo per porą pirmųjų savo egzistavimo mėnesių tapo labiausiai vertinama šiuolaikiška čekiška vonia. Ji ką tik gavo Red Dot ir iF Design Award apdovanojimus dviejuose prestižiniuose dizaino konkursuose Europos kontinente. Amerikietiškoje Čikagoje vonia Solo buvo apdovanota Good Design prizu jau šių metų sandūroje. Čekijoje dėmesį patraukė rudeniniame Designblok, kur jai atiteko EDIDA prizas Vonios kambario kategorijoje, o ČR Dizaino akademija nominavo autorių konkurse Czech Grand Design.

SOLO.

logo Edida 2019

Vonia SOLO apdovanota žurnalo Elle Decoration prizu

   Laisvai pastatoma vonia, suprojektuota dizainerio Kryštofo Nosálo, naujai apdovanota šio tarptautinio konkurso IX-ojo nacionalinio turo prizu „Vonios“ kategorijoje. Dizainui skirto prestižinio žurnalo leidinio čekų kalba redaktoriai kiekvienais metais išrenka geriausius dizainerius ir gamintojus, kurie Čekijos rinkai pristato patraukliausius produktus. 2019 metais buvo išrinkti nugalėtojai devyniose kategorijose. RAVAK šiame konkurse pasisekė jau trečią kartą: be vonios Solo prizą gavo 10° koncepcija bei Formy koncepcija, abiejų autorius – dizaineris Kryštof Nosál.

Juodi taškai RAVAK už išskirtinį dizainą

  Rinkdami raudonus taškus (Red Dot) mes jau orientuojamės ir į juodus. Čikagoje (JAV) 2019 metų pradžioje mums buvo įteiktas Good Design apdovanojimas iš karto už du gaminius – už mėgstamus praustuvus Moon ir už naują, atskirai pastatomą vonią Solo, pirmą kartą pristatytą praeitais metais Prahos „Designblok“.
  Apdovanojimas Good Design juodo taško pavidalu, kurį 1950 metais bendrai įsteigė Edgar Kaufmann, Jr., Eero Saarinen ir Charles bei Ray Eames, skiriamas jau 68-ą kartą. Jį teikia Amerikos institucija „The Chicago Athenaeum Museum of Architecture and Design“, o savo reikšme jis yra aukščiausias, prestižinis pasiekimas dizaino srityje. Šiais metais konkursui buvo pateiktas rekordinis į apdovanojimą pretenduojančių konkursinių pasiūlymų skaičius iš 47 pasaulio valstybių.

Red Dot

Tarptautinis Čekijos vonios kambarių pripažinimas

2015 m. Red Dot apdovanojimas vonios kambarių kategorijoje buvo suteiktas tik vienam laimėtojui Čekijoje - prekės ženklui RAVAK, už seriją 10°. Žiuri komisija, kurią sudarė trisdešimt aštuoni ekspertai iš viso pasaulio priėjo išvadą, kad serija yra tokia novatoriška ir dizainas yra toks geras, kad tarp penkių tūkstančių dalyvių ši serija buvo apdovanota prestižiškiausiais apdovanojimais, kuriuos galima gauti dizaino srityje. „Red Dot mums yra sėkmės patvirtinimas mūsų ilgalaikės strategijos, orientuotos į inovacijas ir ne tik prabangių, bet ir visiems prieinamų masinės gamybos gaminių kokybę. Klientams stengiamės būti kelvedžiu rinkoje, perpildytoje nesuskaičiuojamos daugybės skirtingos kokybės gaminių, todėl mums suteiktas prestižiškiausias dizaino apdovanojimas tik patvirtina, kad mūsų pasirinktas kelias yra teisingas,“ – sako bendrasavininkas Patrick RAVAK Kreysa.

Daugiau informacijos rasite spausdintame leidinyje.

Elle Decoration

Žurnalo Elle Decoration ekspertų žiuri apdovanojimas

Dizainerio Christopher Nosál autorine iniciatyva sukurtas atskirų elementų pasukimo arba pavertimo 10° kampu dizainas tarptautiniame konkurse EDIDA (Elle Decoration International Design Award) surinko daugiausiai balų ir laimėjo Čekijos nacionalinį etapą vonios kambarių kategorijoje. Žiuri komisija, kurią sudarė nacionalinio leidinio Elle Decoration redakcijos personalas, išrinko šią seriją ir tuo pat metu nominavo ją į tarptautinį finalą, kuris vyksta Milano dizaino savaitės metu.

Daugiau informacijos rasite spausdintame leidinyje.

Design Award

Įvertinimai parodose

2015 m. serija 10° dalyvavo dvejose parodose: ISH, vykusioje Frankfurte ir Arena Design, vykusioje Poznanėje, Lenkija. Šiose parodose vonios kambario ir sveikatingumo kategorijose ši serija laimėjo pagrindinį 2015 m. Top Design Award apdovanojimą.