Google+ Youtube

Įvertinimas

Red Dot

Tarptautinis Čekijos vonios kambarių pripažinimas

2015 m. Red Dot apdovanojimas vonios kambarių kategorijoje buvo suteiktas tik vienam laimėtojui Čekijoje - prekės ženklui RAVAK, už seriją 10°. Žiuri komisija, kurią sudarė trisdešimt aštuoni ekspertai iš viso pasaulio priėjo išvadą, kad serija yra tokia novatoriška ir dizainas yra toks geras, kad tarp penkių tūkstančių dalyvių ši serija buvo apdovanota prestižiškiausiais apdovanojimais, kuriuos galima gauti dizaino srityje. „Red Dot mums yra sėkmės patvirtinimas mūsų ilgalaikės strategijos, orientuotos į inovacijas ir ne tik prabangių, bet ir visiems prieinamų masinės gamybos gaminių kokybę. Klientams stengiamės būti kelvedžiu rinkoje, perpildytoje nesuskaičiuojamos daugybės skirtingos kokybės gaminių, todėl mums suteiktas prestižiškiausias dizaino apdovanojimas tik patvirtina, kad mūsų pasirinktas kelias yra teisingas,“ – sako bendrasavininkas Patrick RAVAK Kreysa.

Daugiau informacijos rasite spausdintame leidinyje.

Elle Decoration

Žurnalo Elle Decoration ekspertų žiuri apdovanojimas

Dizainerio Christopher Nosál autorine iniciatyva sukurtas atskirų elementų pasukimo arba pavertimo 10° kampu dizainas tarptautiniame konkurse EDIDA (Elle Decoration International Design Award) surinko daugiausiai balų ir laimėjo Čekijos nacionalinį etapą vonios kambarių kategorijoje. Žiuri komisija, kurią sudarė nacionalinio leidinio Elle Decoration redakcijos personalas, išrinko šią seriją ir tuo pat metu nominavo ją į tarptautinį finalą, kuris vyksta Milano dizaino savaitės metu.

Daugiau informacijos rasite spausdintame leidinyje.

Design Award

Įvertinimai parodose

2015 m. serija 10° dalyvavo dvejose parodose: ISH, vykusioje Frankfurte ir Arena Design, vykusioje Poznanėje, Lenkija. Šiose parodose vonios kambario ir sveikatingumo kategorijose ši serija laimėjo pagrindinį 2015 m. Top Design Award apdovanojimą.