Instagram Pinterest Youtube

Įmonės istorija

Prekės technologijų plėtrą ir tuo metuspustelėkite norėdami padidinti

2015

Autorinė serija 10°, sukurta dizainerio Kryštof Nosál tarptautinei menininkų ir dizainerių bendruomenei leido suprasti, kad su RAVAK prekės ženklu reikia skaitytis. Esame vieninteliai Čekijoje, kurių vonios serija savo kategorijoje laimėjo prestižiškiausią Europos „Red Dot“ 2015 m. apdovanojimą už novatorišką dizainą.

2014

Palaipsniui skverbdamiesi į prabangos prekių segmentą, RAVAK asortimentą papildėme pirmąja laisvai pastatoma vonia („Freedom“). Išradingi, paprastų formų, pilni emocijų ir suteikiantys naują vonios tipo pasirinkimo laisvę, – tai yra vonios privalumai, įtikinę jau daugelį klientų.

2013

Proveržio metai, kuriais RAVAK asortimentas praturtėjo pirmais gaminiais iš ateities pasiūlėme „Chrome“ – būsimą plačiausią vonios kambario koncepciją rinkoje . Autoriaus Kryštof Nosál sukurti elementai apjungia diskretiškas ovalo formas ir paprastas šiuolaikines formas į jaukų minimalistinį sprendimą, tinkantį kiekvienam moderniam vonios kambariui bei apimantį viską, ko reikia vonios kambariui ir tualetui.

2010

RAVAK pasiūlė vandens maišytuvų asortimentą. Pirmosios siūlomų vandens maišytuvų serijos buvo „Suzan“, „Rosa“ ir „Neo“, o šiandien siūlomos keturios modelių serijos, suskirstytos pagal montavimo būdą. Pagaminta iš kokybiškiausių medžiagų, su penkerių metų garantija ir visada patikima bei prieinama gamintojo technine priežiūra.

2009

Įgyvendindami suplanuotą strategiją, pristatėme kompleksinius vonios sprendimus ir taip atsirado naujas segmentas – vonios kambario baldai. Skirtingai nuo kitų rinkoje siūlomų gaminių, savo gaminiuose naudojame specialų gilų impregnavimą (AMT – AntiMoistureTreatment) ir autorinį dizainą, kurio išskirtinė koncepcija sėkmingai pritaikyta prie Kryštof Nosál sukurtų vonių ir praustuvų.

2005

Pradėjus bendradarbiauti su jaunu dizaineriu Kryštof Nosál, tada dar Taikomosios dailės fakulteto Prahoje studentu, buvo sukurta vonia „Evolution“, tapusi revoliucine riba tarp buvusio ir naujojo RAVAK gaminių asortimento. Vonia „Evolution“ savo originaliomis formomis patraukė Čekijos dizaino centro profesionalų žiuri dėmesį ir laimėjo metų gaminio nominacijoje.

2004

Vienas iš populiariausių ir labiausiai konkurentų kopijuojamų mūsų gaminių, esantis rinkoje jau nuo 2004 m. Tai atlenkiama sėdynė „Ovo“, kuri pirmiausiai buvo sukurta tik dušo kabinoms, tačiau dėl populiarių siūlomų dizaino variantų jos yra pritaikomos interjere ir eksterjere. Skiriamasis jų bruožas yra patikimumas, maksimalus nerūdijančio plieno korpuso atsparumas, paprastas montavimas ir praktiška galimybė prilenkti prie sienos. Kad savo dizainu sėdynė patenkintų kiekvieno skonį, pradinei ovalo formai palaipsniui suteikėme ir modernias kvadratines formas.

2000

2000 metais RAVAK pradeda naudingą bendradarbiavimą su austrų kompanija Design Storz, žinoma ne tik automobilių pramonėje, bet ir buitinio vartojimo prekių dizaino srityje. Bendros, sėkmingos kūrybos rezultatai netruko pasirodyti prekyboje: dušo kabina Whitewater, vonios Avocado, LoveStory, You, Magnolia ir 2009 metų naujiena vonia XXL. Nuo 2004 metų RAVAK pradeda darbą su žinomu čekų dizaineriu Kryštof Nosál’u - lieto marmuro praustuvų, vonios kambario baldų, vonių Evolution, Praktik, Rosa 95, Classic, NewDay, Chrome, BeHappy, dušo kabinų Pivot, SmartLine ir Brilliant autoriumi.

1998

1998 metai žymi akrilo vonių gamybos pradžią. 1999 metais RAVAK sukūrė originalią vonią Rosa, kuri tapo populiariausia vonia Europoje ir pelnė daugybę prestižinių apdovanojimų tarptautinėse parodose. Šio gaminio įvertinimas ir sėkmė paskatino bendrovę RAVAK eiti praktiškumo-dizaino keliu. Tais pačiais metais buvo pradėtos gaminti hidromasažo sistemos, pritaikytos daugumai RAVAK vonių.

1997

1997 metais bendrovė vėl padidino savo asortimentą – prasidėjo prabangių dušo kabinų su apsauginiu stiklo sluoksniu AntiCalc gamyba. Nuo 1996 – 1997 metų RAVAK pradėjo eksportuoti savo gaminius. Pirmoji tarptautinė veikla prasidėjo Slovakijoje, Vokietijoje, Rusijoje ir Lenkijoje, vėliau Vengrijoje, Baltijos šalyse ir Ukrainoje. Dar po kelerių metų RAVAK išplėtė savo veiklą ir kitose Europos bei Azijos šalyse – JAE, Ispanijoje, Kinijoje, Rumunijoje, Kazachstane. Šiuo metu RAVAK turi kelias dukterines įmones ir eksportuoja savo produkciją į daugiau kaip 50-tį šalių Europoje, Azijoje ir Afrikoje.

Pradžia

Čekijos šeimos įmonė RAVAK buvo įkurta 1991 metais Varekovų ir Kreisovų šeimų, kurios iki šių dienų aktyviai valdo įmonę, tapusią viena didžiausių vonios įrangos gamintojų Čekijoje. Pradinį gaminių asortimentą sudarė dušo kabinos ir dušo padėklai, pagaminti pagal Prancūzijos įmonės licenciją. 1993 m. RAVAK investavo į gamybos vystymą ir po metų pristatė dušo kabinų seriją „Supernova“, pagamintą pagal savo patentuotą technologiją. „Supernova“ iki šiol naudotojų laikoma patikimiausia dušo kabina rinkoje.